Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

yep, al mi se taj film ne svidja

Ni meni, ali to je jedini film koji sam gledao sa njim :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gledo i ja sinoc True Grit, onako, ako slucajno uleti moze da se odgleda. Bridzis me opasno smara u svakom novom filmu sto izbaci, ili ima preterano usiljen hipi akcenat, ili ko u ovom filmu redneck akcenat + ko da zvace duvan punim ustima, nista ga ne razumes. Pokusali su malkice realniji wild west od redovnog holivudskog, ali je i dalje miljama daleko od Dead Man. Nekako mi nikad ne lezi ta sredina, volem ili potpuni cheese ko Sergio Leone ili potpunu realnost. Mada bih rekao da im ni nije bio cilj da prave remek delo.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za Sucker Punch. Scene akcije su mi vrhunske, davno nisam ovako pažljivo pratio borbe (baja iza Bornovih borbi je radio koreografiju). Problem je u priči koja (ne) povezuje scene - veoma je tanka i nedorečena sa jedne strane, ali je makar ne forsiraju.

Topla preporuka za mindless zabavu.

P.S. Da je strip bio bi totalno izdrkavanje :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Winter's Bone, koji je opako i teško sranje. Spora i dosadna radnja, priča koje ni nema, razrada koja je besmislena, nestvarni likovi... jedostavno nepotreban i bez poente film. Ne znam odakle mu onih 7,3 na imdb.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

BkevY.jpg

Dylan Dog: Dead of Night

KAKAV FILM JEBOTE OVO JE ZA OSKARA! VEROVATNO NAJBOLJA ADAPTACIJA STRIPA U ISTORIJI!

No, not really. Film je teže govno nego što je trejler pokazivao. Totalni promašaj noir osećaja iz stripa, antipatični sidekick i gomila nelogičnih scena.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam već znao da je film sranje, slušao sam neke rivjuove, i počeo da pišem komentar al sam odustao. Dylan mi je no.2 što se stripova tiče, odrastao sam na njemu, i nek se teraju u kurac :((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan je Marti Misterija, al mi je od stripova najultimativniji broj jedan Džeremaja od Hermana, postapoc western ftw (to sam gutao iz Zabavnika i Stripoteke, i usere me pre par godina da nabavim skenove svih epoizoda do danas).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan je Marti Misterija, al mi je od stripova najultimativniji broj jedan Džeremaja od Hermana, postapoc western ftw (to sam gutao iz Zabavnika i Stripoteke, i usere me pre par godina da nabavim skenove svih epoizoda do danas).

Imaš li 6 i 18? I da li je 19 poslednji?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za 18 i 19, moram da pogledam, ali imam gomilu tih novijih (gde je i crtež znatno detaljniji i kolorit kvalitetniji), šesticu imam sigurno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

No frx, samo da ga lociram na kojem hardu mi je, okačiću sve što imam.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To mi je bio isto jedan od omiljenih, a nisam ni znao da je naš u to vreme. Takođe, dugo sam mislio da je prva epizda i jedina, jao sreće kad sam otkrio i ostale.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Imam nešto valjda, moram da pogledam po kripti sa diskovima :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Blue Valentine

http://www.imdb.com/title/tt1120985/

Solidan film, fina dramica

Just go with It

http://www.imdb.com/title/tt1564367/

nije lose za gubljenje vremena, nishta specijalno, posle 20 minuta se prochita kraj filma...

ali...ALI...Brooklyn Decker... OM NOM NOM

Piranha

http://www.imdb.com/title/tt0464154/

koliko bolesno glup film :D ima dobrih riba, ovako prosek...

The Notebook

http://www.imdb.com/title/tt0332280/

odlichna drama, svaka preporuka!

The Way Back

http://www.imdb.com/title/tt1023114/

Sjajna avantura, vredi film svakog minuta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...