Jump to content

bezanje iz srbije


Recommended Posts

Ako samo treba da se prespava, onda je neka hostel / jeftini hotel idealna varijanta, kad već ujutru odma' palim dalje itd.

Naravno da se ne bih bunio kada bi mi neko "poklonio" sobu u skupljem hotelu za to jedno veče, ali opet, onoliko puta sam bio upravo tako na jedan dan negde, i realno to što hotel pored sobe ima i bazen, saunu, nemam_pojma_šta ti ništa ne znači jer se uveče komiraš i ujutru posle doručka paljba :)

Link to comment
Share on other sites

Uh, to kada idesh napolje ume da bude gadno - secam se da kada sam doshao u Moskvu da radim, imao sam u fazonu 100 maraka u dzepu. To bi me u to vreme odrzalo u zivotu 3-4 dana... Kada razmishljam o tome danas, jeza me hvata.

shto? uvek imash gde da se vratish, chak i ako puknesh u inostranstvu :)

Link to comment
Share on other sites

па не, али има потребе за рецимо избацивачима на сплавовима, берачима малина, куририма...

неће црћи гладан, у сваком случају.

СРБО ВОЛИ ТЕ ТВОЈА СРБИЈА И КАД СИ ДАЛЕКО!

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Da, ovde je velika potraznja za strucnim kadrom u pravljenju 3D filmova sad, ima da se naparis ko nikad :tf:

pa nije on radio 3D filmove 2000te jebem mu misha, a i poenta je da ne bi umro od gladi a ne da bi postao bil gejts kad bi se vratio ovamo :)

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da kazem, ne znam gde bi zavrshio da nisam otishao 2000-te... Sa druge strane, bio sam par puta u situaciji da sam ostajao sa poslednjih par dolara u dzepu ovde, ne bih to nikome pozeleo.

Shto se povratka u Srbiju tiche, aktivno razmishljam o istom jer smatram da bi mi deca bila zdravija da ne zive u Moskvi. Ali sam isto tako svestan da ako odem iz Moskve, posao nece ici zamnom tako da je dilema teshka - karijera i pare ili zdravlje i prezivljavanje.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

па Србо, ваљда си нешто уштекао за 11 година, мајку му. овде, у Србији, за делић московских трошкова можеш да се скућиш као бег...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па Србо, ваљда си нешто уштекао за 11 година, мајку му. овде, у Србији, за делић московских трошкова можеш да се скућиш као бег...

Drashko, koliko dugo si ti ozenjen?!? Ushtekao? Samo gledam kuda da roknem pare da ih ne potroshi na neophodne stvari bez kojih ne bi mogli da zivimo, kao shto je naprimer "jogurtnica" [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano, kada zena ostaje kuci sa decom, a ti shljakash po ceo dan i zaradjujesh prilichno, nestaje granica koliko ona moze da potroshi na svakakve gluposti. Zato postoje dva klasichna nachina "shtekanja" para - ne prijavljivati deo para koji ti uleti za neke poslice i troshiti odmah pare posle plate da bi kupio ono shto zelish. Nekada sam bio naivan i mislio da ako budem zaradjivao vishe, ostajace mi neshto :)

Isto tako, znam ljude koji rade od 9 do 17 i kojima zene kenjaju kako su se opustili (aka usvinjili), kako se ne brinu o deci i nisu romantichni. Moj radni dan, kada je frka (a frka je 95% vremena), staruje oko 12 i zavrshava se ko zna kad. Moja zena mi nikada ne kenja kako sam se opustio i slichno, samo me pita da li cu doci do kuce vecheras. Trenutno sam na odmoru prvi put za 7 godina (mislim na normalni odmor - 2 nedelje na moru) i tek sada deca malo privikavaju na to kako izgleda kad je tata kod kuce.

@pesma: chuo sam da Konana nema u Srbiji - nemam nikakav info zashto i kako....

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

i dalje u srbiji, i dalje jedem govna, ali i dalje grebem i jebem da pobegnem.

interesuje me ILETS test, da li je neko polagao, da li ima nekog proverenog materijala, sta i kako po tom pitanju.

takodje na netu sam nasao da je polaganje 120 jura, ako neko to moze da potvrdi ili opovrgne bilo bi kul.

i jos jedan mali apdejt, gledajuci listu trazenih skilled workera, preshaltao sam se na australiju umesto kanade... iz nekog razloga kanadi ne treba inzenjera, nego im treba ogranizatora javnih skupova (LIEK WTFF!!!!??_)

elem, da ne lutam, IELTS, svaka informacija je dobrodosla :)

iskustva iz prve ruke bi bila, pa, najbolja :tf:

blagoradim unapred

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano, kada zena ostaje kuci sa decom, a ti shljakash po ceo dan i zaradjujesh prilichno, nestaje granica koliko ona moze da potroshi na svakakve gluposti. Zato postoje dva klasichna nachina "shtekanja" para - ne prijavljivati deo para koji ti uleti za neke poslice i troshiti odmah pare posle plate da bi kupio ono shto zelish. Nekada sam bio naivan i mislio da ako budem zaradjivao vishe, ostajace mi neshto :)

Isto tako, znam ljude koji rade od 9 do 17 i kojima zene kenjaju kako su se opustili (aka usvinjili), kako se ne brinu o deci i nisu romantichni. Moj radni dan, kada je frka (a frka je 95% vremena), staruje oko 12 i zavrshava se ko zna kad. Moja zena mi nikada ne kenja kako sam se opustio i slichno, samo me pita da li cu doci do kuce vecheras. Trenutno sam na odmoru prvi put za 7 godina (mislim na normalni odmor - 2 nedelje na moru) i tek sada deca malo privikavaju na to kako izgleda kad je tata kod kuce.

@pesma: chuo sam da Konana nema u Srbiji - nemam nikakav info zashto i kako....

јебига, жене никад не знају кад је доста у трошењу пара. зато треба да пријавиш, лупам 2к јура, а остало на посебан рачун. уклопила би се она и у толико, мада би ти кењала да си НЕУСПЕШАН и тако то. паре лепо уложиш негде да доносе приход и мирно спаваш, па јој повремено нешто купиш и све тако.

само оштро Србо, не дај да будеш роб па ни жени.

и Песмо... КОНАНА НЕМА ЈЕР ЈЕ СТАРА ЕКИПА РУРА РЕКЛА ДА ЈЕ ОНО ИЗРУГИВАЊЕ КОНАНУ НЕПОЖЕЉНО У СРБИЈИ!!

рекох ти ја Ч1зро да је Аустралија мама мара. желим ти сав успех, а појма ти немам какав је то тест.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...