Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Kaze da je temperatura mora 25C, a dnevne temperature tu oko 25, 26. To bi trebalo da je ok za kupanje u toplijem delu dana.

Zavisi doduse od preferncije potrosaca, ali je obicno vazilo da je drugi deo septembra-oktobar ok u Tunisu/Egiptu (ako iskljucimo bezbednosni rizik).

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ја сам био прошле године на Сицилији од 20-28. октобра и купали смо се сваки дан, температура је била увек око 25 степени, температура мора око 23, тако да нема правила.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Lucky said:

Ja sam hteo da idem na Tenerife ali toliko ljudi je smorilo sa tom pričom "mnogo je vlažno", "mnogo duva vetar", "stalno je tmurno" da sam batalio - a ima neki gotivan aqua park, ako si bio Fato javi kakav je :)

ljudi su do jaja razmazeni danas i bas iz tog razloga ne volim da njihova "iskustva/misljenja" imaju uticaja na moje planove. jer ako se npr. desi da wifi ne radi iz nekog razloga bice "sranje hotel nemoj tamo", ako se desi da padne kisa, bice, e sranje je tamo pada kisa morali smo da blejimo u hotelu itd. itd. zato, kad sledeci put budes planirao nesto, samo vozi i ne slusaj nikoga :D

akva park i zooloski vrt su im fantasticni i vrede svakog dinara (na prosloj strani sam okacio 3 slike sa predstava foka, kitova i delfina i ne zna se koja je bolja)... cene su jake, bilo je tipa €33 za ulaz u zoo ili akva park, ili €52 za ulaz u oba. akva park je imao 13 tobogana i 3 u izgradnji (ako me secanje dobro sluzi), tipa 4 zelena, 5 zutih i 4 crvena i osim zelenih svaki je bio ludacki ;-)

btw. zasto ne mogu da aplodujem slike? pokusao sam vec par puta, ali mi prijavljuje "max total size 2.71mb"

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran, ali možda total size mora da bude manji od 2.71mb?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shw. said:

nisam siguran, ali možda total size mora da bude manji od 2.71mb?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

obnevideo sam danas od pokera... resajzovao sam par slika da ih ubacim jos danas, ali sam verovatno trpao ove u originalnoj velicini ;-)

evo par koje sam nasao, mada bolje da overite na sledecem linku... odaberite sa leve strane tobogan i onda play video

http://www.siampark.net/index.php/en/siam-park-en/attractions/adrenaline

ima dole levo strelica za back, pa overite ostale tobogancice

2.jpg

1.jpg

3.jpg

5.jpg

ova poslednja slika je ono sto je zverko pricao da su plaze ogradjene zbog otvorenog mora i talasa

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mncu said:

pa dobro, razlicite su preferencije. meni je npr jako bitno da nije velika vlaga. stoga, mogao bi da das neki info i oko toga :)

ne znam kako da ti odgovorim na ovo ;-)

meni stvarno nista nije smetalo, cak i kad sam obilazio sumu na severu nisam osetio neku preteranu vlaznost i tezinu. meni je klima tamo vrhunska, 25c, pirka vetric, sunca ima dosta, ali se dignu oblaci pa ne przi toliko. cak sam jedno vreme razmisljao da se preselim tamo i peglam pokericu online. ono sto je malo cudno jeste to sto sunce izlazi oko 8 a zalazi tek posle 20. evo jedan bonus koji nije mogao da stane u prethodni post ;-)

4.jpg

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...