Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

On 7/23/2023 at 11:36 PM, killYg0r said:

Austrija je top tier zemlja.

Posebno kad ljudi shvate da Bec nije sve/jedino sto treba da vide

Kažu da jebeni Tirol prihoduje koliko i ostatak zemlje ZAJEDNO......  sve im je pod konac, do onog nivoa iritacije....  [:D] 
Meni je samo bilo bitno da se sklonim od ove vrućine na nedelju dana...  plan uspeo  10/10

  • Like +1 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, manson said:

@Lucky gotov odmor? 🙂

kao da sam ikada i bio na odmoru! 😞

ali da kažemo da je formalni deo završen!

ne mogu da kažem da nije bilo ok, jednom sam se samo zeznuo na granici i čekao skoro dva sata, iako uvek idem alternativnim prelazima gde nema gužve a i nekako su gotivniji.

tako da prohor all the way!

Link to comment
Share on other sites

Nakačilo se puno ilegalnih na strujnu mrežu i onda nije jaka dovoljno trafo stanica i nestane struje na aerodromu!

Quote

 

Због забране точења горива и привременог нестанка струје на београдском аеродрому "Никола Тесла“ услед неповољних временских услова, као и губљења аеродромских слотова, може доћи до кашњења, па и потенцијалног отказивања извесног броја летова планираних током дана, саопштено је из националне авио-компаније.

Како се наводи у саопштењу "Ер Србије", последично може доћи до неповољног утицаја и на саобраћај српске националне авио-компаније у вечерњим, као и ноћним часовима.

 

bolje da ne otvarate sajt aerodroma da vidite koliko letova kasni :))

Link to comment
Share on other sites

Vi mislite kasne avioni i otkazuju se letovi, sigurno AirSerbia ima gubitke kad ono opa bato obrnuto!

Национална авио-компанија “Ер Србија“ због добрих пословних резултата одлучила је да држави уплати 20 милиона евра по основу средстава примљених кроз поступак докапитализације, саопштено је из те компаније.

Како се наводи, када је реч о учинку "Ер Србије" у првих шест месеци 2023. године, постигнути су рекордни резултати за више параметара.

Имајући у виду добар финансијски резултат, Ер Србија је у складу са домаћим законима и уважавајући законодавни оквир Европске уније одлучила да већ током ове године Републици Србији уплати 20 милиона евра, по основу средстава примљених кроз поступак докапитализације.

Ер Србија се захваљује Влади Републике Србије на подршци и истиче да ће наставити да испуњава своје обавезе преузете Уговором о докапитализацији, напомиње се у саопштењу.

Link to comment
Share on other sites

jerli imao neko bilo kakva iskustva sa ovim ekipama sto rade pomoc na putu? AMSS/Vozzi/Atlas/Tesla/itd. na bench forumu klasican herd mentality, prvo je vozzi bio najbolji, pa su oni kao nesto zasrali i skenjali pogodnosti, pa su svi jahali Atlasova jaja, pa je sad kao Tesla dobra.

ali ono, dajte iskustva ako ste koristili same usluge, ne da su ljubazni kad ih zoves da se informises o cenama paketa 😄

gracie o/

Link to comment
Share on other sites

Dva skorašnja iskustva sa AMSS od ljudi iz firme, svi sa "žutim" paketima

1. Koleginici se izduvala guma na prilasku Beogradu u povratku s letovanja, stigla pomoć u roku od 10 min

2. Drugoj koleginici stala kola u Grčkoj (u servisu joj rekli da je do goriva), stigla pomoć u roku od pola sata, odšlepali do servisa za džabe bez "pregovaranja" i pokušaja da je izvaćare

Edited by voodoo_
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Uzimam AMSS deceniju unazad, 2.700 RSD godišnje. S tim da ja ne lovim dodatne benefite - treba mi kad mi stane auto da uklonim kvar (u mom slučaju krpljenje gume) ili da me dovede do mog servisa. U tome mi AMSS nikad nije zakazao. A pošto imaju veliku partnersku mrežu, nisam nikad čekao duže od sat vremena..

(3 puta šlep, 1 krpljenje gume na licu mesta)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, evgeniy said:

jerli imao neko bilo kakva iskustva sa ovim ekipama sto rade pomoc na putu? AMSS/Vozzi/Atlas/Tesla/itd. na bench forumu klasican herd mentality, prvo je vozzi bio najbolji, pa su oni kao nesto zasrali i skenjali pogodnosti, pa su svi jahali Atlasova jaja, pa je sad kao Tesla dobra.

ali ono, dajte iskustva ako ste koristili same usluge, ne da su ljubazni kad ih zoves da se informises o cenama paketa 😄

gracie o/

znaci, jos nisi kupio hondu cim pitas ovo !!1

  • Sad 2
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Uskoro i za ove sto vole da letuju u CG!

Српски уређај за електронску наплату путарине ускоро ће моћи да се користи и у Црној Гори. Меморандум о пословној сарадњи црногорског предузећа "Монтепут" и "Путева Србије" потписан је у Влади Србије, а повод је интегрисање заједничког система наплате у обе земље.

Већ се користи у Северној Македонији, чекају се Грчка, Италија, а до нове године, поред Хрватске, требало би да почне примена интегрисаног система електронске наплате путарине и у Црној Гори.

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2023 at 12:39 PM, voodoo_ said:

Dva skorašnja iskustva sa AMSS od ljudi iz firme, svi sa "žutim" paketima

1. Koleginici se izduvala guma na prilasku Beogradu u povratku s letovanja, stigla pomoć u roku od 10 min

2. Drugoj koleginici stala kola u Grčkoj (u servisu joj rekli da je do goriva), stigla pomoć u roku od pola sata, odšlepali do servisa za džabe bez "pregovaranja" i pokušaja da je izvaćare

Ja bas razmisljaonove godine da uzmem, nisam znao koje, pa na kraju nisam ni uzeo 🙂

Mislim, nisam do sada, a relano mislim da bi trebalo, pogotovo ako je 2700 na godinu dana.

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva komparacija vinjete vs tagovi:

image.png

Naravno teško je naći nešto relevantno kod nas (mada možda bi se prihodi zapravo mogli naći ako ih prijavljuju putevi Srbije) ali očigledno ispadne da se od vinjeta može više zaraditi.

ofc sad sa ovim uvezivanjem zemalja regiona na tagove nećemo videti ništa od vinjeta u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

sto rece ovaj sa sedom bradom, klinci konacno stasali pa je odmor i poceo da lici na odmor ! 🙂

mali donesi tati ono sa ledom, velika stavi bjelo vino da se hladi, ti srednja donesi cumur iz garaze, zeno spremaj gambore, orada je moja ofc

na plazi klinci ove godine dobili SUP, najveselija stvar za more ikada, totalni haos, a i zabavna je i za nas, doduse klinci nas nemo i namrgodjeno posmatraju dok plutamo od njih tih 20 min dnevno 

mislim da sam prvi put ikada se osetio da sam zapravo na odmoru lol

  • Haha (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2023 at 9:06 PM, fatboy said:

Poy iz Strazbura i okoline   o/  Uspesmo da obidjemo i jedan od onih bunkera iz one njihove WW2 "Mažinjo linije"....

jel si odradio Draletovu agendu? 🙂 jel si ih razmrdao iznutra? :))

On 8/27/2023 at 9:41 PM, absolute said:

More 27c, nisam izlazio po dva sata. Klinci porasli, plivaju po svome, igraju se sami sa vrsnjacima, konacno letovanje postalo i odmor. Vreme nas je posluzilo nikad bolje. Divlja plaza, prirodan hlad od borovine, nema guzve.

Lokalna pijaca gde smo kupovali pokalno voce/povrce/sireve/ribu je zakon. Pogotovo sveza riba.

a 'đe je ovo?

Link to comment
Share on other sites

samo da kazem da sam i ja imao odurno iskustvo sa vodom 27+

Ne znam, ja ne mogu da se opustim kad je more 27+, sve vreme sam razmisljao kako ce sve ribe umreti i onda planeta nestati. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, f4ts0 said:

samo da kazem da sam i ja imao odurno iskustvo sa vodom 27+

Ne znam, ja ne mogu da se opustim kad je more 27+, sve vreme sam razmisljao kako ce sve ribe umreti i onda planeta nestati. 

pa odu one tamo dublje gde je hladnije!

problem tople vode je što ti ne služi da se rashladiš, ti uđeš i ono bude ti gore nego kad si napolju 🙂 ali da je lako ući i biti u njoj duže, jeste 🙂

Link to comment
Share on other sites

meni staviše jednom više mustarde u giros nego inače, baš sam se smorio =c

šalu na stranu, svakako mi je hajlajt na povratku, na MKD-SRB granici gde sve ide prilično lagano i mrdamo se bukvalno svakih 15 sekundi, pavijan sa BG tablicama dva puta menja trake iako ispred ima 6 automobila pre nego što treba da preda pasoš.

jer svaki sekund je bitan! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evgeniy said:

meni staviše jednom više mustarde u giros nego inače, baš sam se smorio =c

 

to samo znači da si bio na severu grčke negde, ako ne olimpijska regija onda Kasandra!

1 hour ago, evgeniy said:

šalu na stranu, svakako mi je hajlajt na povratku, na MKD-SRB granici gde sve ide prilično lagano i mrdamo se bukvalno svakih 15 sekundi, pavijan sa BG tablicama dva puta menja trake iako ispred ima 6 automobila pre nego što treba da preda pasoš.

kod mene bio neki car što je prelazio preko ivičnjaka onih između da se ugura u drugu traku a idu potpuno isto i jedna i druga traka nijedna nije brža 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...