Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

De si Kili!

 

Evo ti jedno apsolutno subjektivno mišljenje. Italija je najbolja zemlja na svetu i nije bitno gde ćeš i kad da ideš. To što je Italija najbolja zemlja na svetu ne znači da je svako pojedinačno mesto u Italiji najbolje na svetu. Rim je najbolji grad na svetu i nije bitno kada ćeš u njega da ideš, jer moraš da ideš ne jednom, ne dva puta, nego svake godine koliko god možeš puta. Sicilija je najbolja moguća destinacija na Sredozemnom moru i svim njegovim "pritokama" ne samo kada je leto u pitanju, ali specijalno tada. Sicilija je kao i RIm suština svega što jedan čovek mora da oseti i iskusi, a možda i više od toga.

 

Tako da ti slušaj ostale!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

hehe, ivke fora...btw, otkud ti nju znas, sa bk verovatno?

 

jok, radio s njom kratko, mislim da me je opajdavala kod šefa jer je jedini u kancu nisam muvao

 

nemoj ništa da joj pričaš al riba je kreten :D

Link to comment
Share on other sites

Tako je, Bole! Osim sto ja ipak ne bih isla u Rim na 50 stepeni :)

Ali moras da posetis Siciliju, narocito Taorminu, osecaj je kao da si u filmu. Jos ako imas srece da se aktivira vulkan! Stvarno neopisiv osecaj, kao i ta sreca Sicilijanaca kad krenu erupcije. Da probas kanoli, najukusniji sladoled koji oni jedu u nekoj vrsti kiselog testa, vino od badema, morske jezeve... Sicilijanske kuce sa ravnim krovom na kojima se susi paradajz, sicilijanska sela...

Link to comment
Share on other sites

kanoli, najukusniji sladoled koji oni jedu u nekoj vrsti kiselog testa, vino od badema, morske jezeve...

 

listao se firmin jelovnik, a

necu njoj, al ocu ortaku ovo da je muvala cela kancelarija:)

 

srsly nemoj ulaziti ni u kakvu priču, samo negde u svojoj glavi zabeleži da je riba debil

 

kad kažem "muvala" mislim na onaj u suštini bezazleni kancelarijski flert u koji ja nisam hteo da se ubacujem jer me zabole da groblju dižem rejting

Ma muvao je i Ivan nego mu nije dala pa je sad kreten...

 

zapravo nisam smeo da je muvam jer je to na severu nemačke seksualno uznemiravanje a ja težim da radim po svetskim standardima

Link to comment
Share on other sites

 

srsly nemoj ulaziti ni u kakvu priču, samo negde u svojoj glavi zabeleži da je riba debil

 

kad kažem "muvala" mislim na onaj u suštini bezazleni kancelarijski flert u koji ja nisam hteo da se ubacujem jer me zabole da groblju dižem rejting

 

 

ma necu, znam...i meni je uvek cudna bila, da ne kazem da me je nervirala ponekad...ne znam ni kako je ovaj ortak zavrsio sa njom, uopste mi nisu kompatibilni

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sreća, nema šta!

Pa oni su presrecni zato sto im je zemlja jos plodnija i imaju milion koristi od tog vulkana, naravno ako su umerene erupcije i ako ne zbrisu pola ostrva. A ti se kao turista osecas fantasticno jer verovatno nikada pre nisi video aktivan vulkan ispred nosa

 

 

listao se firmin jelovnik, a

 

 

 

hm, ne znam da imamo to... ali zato sam pre neki dan imala za rucak susi, jaja od prepelice i jagode!

Edited by mnjah
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je to pitanje? Ako se plašiš, pitaj da li treba da se plašiš, a ako nije to, onda lepo postavi pitanje da ti ljudi lepo i odgovore. Da ti pomognem. Ja sam išao na hrvatsko primorje kolima.

 

take it easy bro :)...  hteo sam prvo da vidim da li ima nekog ko ima iskustva, da ne pisem uzalud. ne plasim se, idem krajem juna na peljesac. konkretno me interesuje put do ploca (tu cu da se nakacim na trajekt), ako si mozda isao na tu stranu? planirao sam takodje da svratim do sarajeva i mostara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ti pomognem ništa specijalno pošto ideš preko Bosne. Samo nemoj da ideš i da se vraćaš istim putem već kad si odlučio da ideš preko Bosne. Moj savet ti je da ideš u odlasku ili povratku preko Trebinja i Dubrovnika. Ja sam išao autoputem do iznad Šibenika, nekih 700km otprilike od BGa, ali do tamo gde ti ideš mislim da se autoput nikako ne isplati.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...