Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

nisam prek nego kali lupeta gluposti:)

Прек си, прек си, дефинишеш се кроз професију! Да сад открију неки парадајз који лечи све, ти би се више сморио него скакутао по ливади због епохалног открића:)

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sinoc sam imao uzasan trip, probudio sam se posle sat vremena sna i desna noga me je uzasno bolela, ali cela onako pa nisam mogao da lociram bol, cak prvih 3 sekundi nisam mogao ni da se oslonim na nju, i dok se polako bol smanjivao sveo se na zadnji deo kolena i malo na listu, e sada ja imam teoriju da je ili do vena ili do nekog zivca, jer stvarno ne znam sta bi moglo da bude. A nekada me je i vise peklo nego bolelo, nisam mogao da je savijam od uzasnog osecaja i posle nekih 20 minuta, prestalo je ...

Sta je to koji djavo, prvi put mi se desilo, nikada nista slicno ovome ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li neko ima ili je imao Haglundovu petu?

slika:

yN87E.jpg

ja imam dosta blazi oblik, ali kapiram da ce biti sve gore...

Meni je najveci problem sto mi sjebe obucu, ali zna i da napravi gadan zulj. Nasao dosta toga na netu, ici cu i do ortopeda kad prodje ovaj jebeni blizard, ali me interesuje da li je neko od vas imao iskustva sa ovim (najvise sa lecenjem), pa da sheruje ta ista iskustva.

poe

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Imam problem sa ramenom, ispričaću celu priču:

Sad za vikend sam pijan (poz doktore) legao u krevet i to tako da mi je cela desna ruka bila ispod tela, tako da sam na ramenu spavao preko 10 sati... i ništa, budim se, bol u ramenu naravno. „Ništa strašno, proći će za dan-dva“, rekoh sebi i to je to. Naravno, naredne noći sam spavao okrenut na drugu stranu ili na leđima, trudio sam se da ne podižem ništa desnom rukom itd...

i sinoć gledam utakmicu, krenem da ustajem, i kako sam podizao desnu ruku iščašim rame lol, ono, ne verujem šta se dešava, nekako ga namestim i padnem na krevet u bolovima. Iskuliram malo, odem do wc-a, sve kul, nastavim da gledam utakmicu. Posle sam se glupirao radeći onu vežbu u kojoj rotiram ruku u ramenu, i ništa se nije desilo, sve kul (ovo mi je možda bila greška, ne znam, you tell me).

Jutros, izlazim iz kade, ispružim ruku ka ogrtaču, i kako sam podigao ogrtač DESNOM rukom – ikoči rame opet. Ovoga puta mi je bilo strašnije jer sam go, ono, vidim jebenu kost ipod kože koja je van ležišta, iako je manje bolelo nego sinoć. I ništa, namestim opet, nekako obučem ogrtač drugom rukom, spremim se i na posao i to je to.

Sad me skoro ni ne boli, al trenutno imam strah da će mi se ruka raspasti ako podignem čašu sa stola tom rukom :(

E sad, najčudnije u celoj priči mi je to što ovo nije posledica nekog udarca, stare povrede, već jebenog spavanja. Mislim, padao sam sa bajsa, na fudbalu mi gazili koleno pa mi se nikad ništa ovog tipa nije desilo. Da li moguće da mi je rame (tj. verovatno neka tetiva) toliko oslabilo za par dana koliko ga nisam „koristio“ da tako kažem, pa da je to uzrok?

Kod lekara ne znam koliko ima smisla da idem, mislim, ponavljam, nisam pao sa bjasa recimo pa da ima nešto skriveno što bi se videlo na nekom snimku ili tako nešto... pretpostavljam da sad samo treba da odmaram, al opet se bojim da mi rame ne „oslabi“ i tako u krug... halp plox

Link to comment
Share on other sites

прочитао сам да си излазио из куће, а не из каде, и није ми било чудно што облачиш ОГРТАЧ и тако излазиш на улицу. ниџа хипстер! нигстер!

Link to comment
Share on other sites

lol, nidza priuceni ortoped, sam reponira iscaseno rame...prvo, jel si ti sto posto siguran da si iscasio rame, to boli kao djavo i jos vise boli kad se vraca, nekad trebaju dva coveka za to:)...izgleda da su ti ligamenti i tetive otisli u kurac ako ti stvarno tako lako ispada rame, idi kod ortopeda ipak da snimis to

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...