Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Meni takodje treba pomoc :) btw problem je u zuljevima(plikovima),treniram fudbal,i posle 3 treninga imam zuljeve ispod palca i na jos jednom mestu al nzm kako se zove :S evo slika :D http://www.dodaj.rs/f/1F/7E/3rJEKVmW/0000684443m0dbbhn2.jpg i naravno onda moram da mirujem 4-5 dana da to prodje i onda posle bude okej sve nepojavljuju se vise,e sad koliko ja mislim,problem je do koze jer mi je tu veoma tanka(?!) znam da do obuce nije sigurno jer mi se to desava i u patikama i u kopackama(promenio sam nekoliko modela,prozivodjaca bla bla ali dzabe opet ista prica) da li bi pomoglo da tipa stavim gazu na to mesto i udarim zavoj preko toga da ga fiksiram bas ekstra ili nesto drugo da uradim ? meni ne pada na pamet nista pa ono pomogajte :)

Link to comment
Share on other sites

ma ne kontas :D imam normalne tabane pete itd 20 godina imam alo :D al to zbog cega se pojavljuje je izgleda preveliko trenje i pritisak na kozu na tim mestima,i ono skuva se noga,bude mekano i mora prosto da pukne nema mu druge :/

Ne ,nego ti ne kontas :) Nisi jedini koji ima 20 godina i to ima...to je normalna stvar...taj deo stopala ti je pod vecim opterecenjem i zato tu imas vise koze :) kao sto si sam rekao... Ja imam to isto od basketa :) i lepo ti kazem odes kod pedikira i on ti to sredi jbt ne ide se kod pedikira samo da ti nalakira nokte :)

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kontaktiraj Istoka da ti preporuci pedikira. Ili kupi brusnu plocicu/kamen u apoteci i time struzi visak koze u toku/posle tusiranja. Isti slucaj se i meni dogadjao u toku svakih kondicionih priprema, nema veze sa obucom nego sa nacinom gazenja i dnevnom kolicinom optereenja stopala.

Link to comment
Share on other sites

Ne ,nego ti ne kontas :) Nisi jedini koji ima 20 godina i to ima...to je normalna stvar...taj deo stopala ti je pod vecim opterecenjem i zato tu imas vise koze :) kao sto si sam rekao... Ja imam to isto od basketa :) i lepo ti kazem odes kod pedikira i on ti to sredi jbt ne ide se kod pedikira samo da ti nalakira nokte :)

Za to se ide kod manikira :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

opet sjebah skocni zglob na fudbalu :c

zSDjv.jpg

nista strasno, mogu da hodam copajuci...

preporucite neke dobre kreme za ovaj problem, moze i narodne lekove

neko mi rece da je zglobeks dobar?

ja sam to pre resavao sa ledom (u pocetku) i posle samo konjsku mast, al kapiram da ima i boljih resenja!

poe

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

i ja imam taj problem sa grcevima u levom listu, mada iovako imam sjebane vene i losu cirkulaciju pa se ne cudim. Inace ko sto dule rece samo cepaj magnezijum. Mada tu pomaze i trcanje ili bilo koje vezbe koje ce da ti aktiviraju taj list, npr preskakanje vijace. Kad god pravim malo duzu pauzu u treningu desava mi se da posle pola sata moram da odustanem ali se sve regulise za par nedelja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...