Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

csb incoming

sastavila me neka viruscina, bukvalno nisam bio ovako bolestan godinama, imao temperaturu, groznicu, nos curi, sve standardno. Popio kutiju tylol hota, zuvao propomint, cajeve, c vitamin i proslo sve, osim kaslja. Trenutno kasljem dosta suvo, ali opet iskasljavam odredjenu dozu slajma, sto ne bi bio problem da kada ustanem ne iskasljem i kao neke krvave ugruske. Mislim nije ne znam ni ja koliko strasno, ali opet, uzentao sam se toliko da sam otisao kod lekara. Obv, zakazala mi za utorak u pola 11 [roflmao] [roflmao] 

Jebote pitam da li je moguce da me prime ranije jer kasljem jebenu krv i nisam dosao zato sto mislim da imam temperaturicu pa da se malo ispricam sa doktorkom, objasnim da cim sam dosao znaci da sam stvarno bolestan, da zato i ne znam ni ko mi je lekarka, ni koji mi je broj kartona (na sta sam dobio komentar da trosim tudje vreme time sto ne znam). Pa jebem vam milu majku :D

 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije bas za ovaj topik ali mi nekako ovde deluje odgovarajuce.
Posto pusim dve pakle dnevno, nekada se desi da nacnem i trecu, i zbog toga svakog jutra izbacujem razne zele zeke iz sebe. Zanima me da li je mozda onaj duvan za motanje "zdraviji"?

U cigarete svakako guraju gomilu aditiva. Ne znam gde sam procitao da u Srbiji najmanje aditiva ima u Marlboru. Svakako, "zdravije" je konzumirati duvan bez aditiva.

Radjena su i iztrazivanja tipa https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2040350/ gde mozes da vidis da postoje aditivi koji mogu da dovedu do povecanja zavisnosti. Sigurno da ukoliko malo potrazis po netu mozes da nadjes i neke komparativne analize.
Sto se tice tvog problema kupi sebi hercegovacki duvan pa probaj...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da nije bas za ovaj topik ali mi nekako ovde deluje odgovarajuce.
Posto pusim dve pakle dnevno, nekada se desi da nacnem i trecu, i zbog toga svakog jutra izbacujem razne zele zeke iz sebe. Zanima me da li je mozda onaj duvan za motanje "zdraviji"?

Није, јер и то је крџа. Ти дувани за мотање нису ни ориђиђи, типа Golden Virginia коју би купио у Загребу није иста као ова код нас, ми делимо тржиште са *стан земљама и та Virginia се производи у Румунији, разлика је огромна. Једина здравија и укуснија опција су ти оригинални дувани који се пакују у паковања од 50g и коштају барем 50% скупље, али можеш их наћи само у пар тобако шопова.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije bas za ovaj topik ali mi nekako ovde deluje odgovarajuce.
Posto pusim dve pakle dnevno, nekada se desi da nacnem i trecu, i zbog toga svakog jutra izbacujem razne zele zeke iz sebe. Zanima me da li je mozda onaj duvan za motanje "zdraviji"?

Није, јер и то је крџа. Ти дувани за мотање нису ни ориђиђи, типа Golden Virginia коју би купио у Загребу није иста као ова код нас, ми делимо тржиште са *стан земљама и та Virginia се производи у Румунији, разлика је огромна. Једина здравија и укуснија опција су ти оригинални дувани који се пакују у паковања од 50g и коштају барем 50% скупље, али можеш их наћи само у пар тобако шопова.

To inace vazi za sve produkte. Hrvati su radili zapravo istrazivanje od kad su u EU i onda su se zalili kako kod njih stizu produkti losijeg kvaliteta.
Imate ono sa nutelom:

Kao primjer je navela Nutellu. "Prije par godina utvrđeno je da Nutella namijenjena tržištu jugoistočne Europe sadrži mnogo manje lješnjaka nego ona namijenjena zapadnoj Europi. Navodno se istraživanjem utvrdilo da stanovnici jugoistočne Europe više vole Nutellu s manje lješnjaka", kazala je Vera Vida.

Mozete misliti utvrdili da u jugoistocnoj Evropi ljudi vole Nutelu sa manje lesnika. Jebeni uzas... Resenje je naravno da mi proizvedemo nesto sto je bolje od nutele koje poturaju nama ovde i zavrsimo pricu.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

evo da potvrdim da je u eu nutela isto slatko govno ko u srbiji! Jedite proteine i zivotinjske masti, jebes nutelu!

Mogu reci, ako me secanje sluzi, da je motani duvan "bolji". 99 sam kupovao samson/drum jer nije bilo cigara. Kupim rizlu, obotam oko olovke, povucem malo na gore i punim lagano i nabijam duvan. kad ostane oko 2 cm rizle na olovci, svucem, ubacim filter (urolani karton heheh) i voila!

Bolje od kupovnih 100 puta

produkte.

 

http://31.media.tumblr.com/tumblr_llnqg4cM2o1qadygwo1_500.gif

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

cek jebote, kraj zime je, cega bese sada treba da nabacim zalihe da bih pregurao leto? Vitjy halp :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cifra za lecenje van drzavnih ustanova u poslednjih 30 dana dostigla mi je danas 60k dinara i kamo srece da se iznos ne duplira do kraja marta.... place mi se jer sam stekao kesh za novi monitor..... serem se u srbiju kad sam zdravstveno osiguran a ne mogu da dobijem adekvatnu i pravovremenu pomoc u bolnaji/domu zdravlja....  jao jao kako bi samo lagano i stručno seko štilovkom na slajsove ona govna u skupstini, jebote trebala bi mi cisterna benyina dok ne zavrsim sa svima, mame im ga nabijem smrdljive, nista u zemlji ne fercera jebeno....

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...