Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Ја опет морам да истакнем симптоматичност назива тих ствари, као што су дип рилиф, бен геј, коњска маст

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Istezao sam se juče i mazao deep relief-om, nisam oka sklopio i sad je još gore :c

 

i meni je bilo isto tako :) prvih par "tretmana" je bolelo više, to su i napomenuli, a onda je počelo da biva bolje.

 

Sad doduše, ne mora da znači da je i kod tebe to slučaj, glupo bi bilo da se nešto još više sjebeš.

Link to comment
Share on other sites

imam i ja pitanje :) upalilo mi se zdrelo i sinusi, crkavam. a od antibiotika u kuci imam samo ciprofloksacin (citeral od 500). imam i zymbaktar al od toga crkavam, bas ne mogu da ga podnesem. jel da pijem citeral ili da ipak pokusam da iskuliram?

Link to comment
Share on other sites

Лошу си ракију одабрала. Ја се бавим продајом разноразних ракија, па ти могу помоћи око избора праве, како би што пре оздравила и отишла на баскет, да ти тамо опет помогнем и да придржим оне лопте вишка

Link to comment
Share on other sites

moram odgovoriti da je fora uzasno glupa.

 

Od toga moze da dobije plikove po grlu (jea! licno iskustvo hehahe), a prehladu samo ako je osoba sa druge strane snesko belic.

Jos jednom glupa ti je fora i pravi transfer nelagode.

  • Downvote (-1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Могуће да је фора најглупља на свету, али упала није исто што и прехлада. 

 

Тако да си реално ти испао глуп у покушају да будеш Робин Худ, невезано колико је фора очајна.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Defrinol tbl 4x1 ( kombinacija ibuprofena i pseudoefedrina. Ibuprofen je nesteroidni antiinflamatorni lek sa analgetičkim i antipiretičkim dejstvom. Pseudoefedrin je simpatomimetski vazokonstriktor sa dekongestivnim dejstvom. Smanjuje edem mukozne membrane nazofarinksa, kongestiju (curenje iz nosa), kao i zapušenost disajnih puteva ), a za grlo tantum verde pastile su okej.

Ako nema prebojenog sadržaja iz nosa ili grla nema potrebe za antibioticima. Ako imaš problema i sa nosom, kod nas (vma/orl) daju kombinovane kapi efedrina sa gentamicinom (antibiotik) i deksazonom (kortikosteroid). Okej su i Marisol kapi.

Ako se tegobe nastave, ja sam u nedelju dnevna, pa svrati.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

uzela tantum verde i ibuprofen, plus oblogu od rakije. sad vec moze da se dise. ma nije toliki problem, nego sam ja nestrpljiva, pa bih da mi to prodje odmah, pa sam zato pitala cime da ubrzam proces. a i inace kad me boli grlo to su tako jake infekcije da mrem od bolova :/ a sto se tice svracanja, ne volim da posecujem bolnice i domove zdravlja :)

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da mi je ovo sve i poteklo od vežbi za jačanje ramena :(

 

ako potraje, idi kod ortopeda koji ce te poslati na ultrazvuk ramena i verovatno na 5-6 terapija strujama, magnetima i laserima..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Defrinol tbl 4x1 ( kombinacija ibuprofena i pseudoefedrina. Ibuprofen je nesteroidni antiinflamatorni lek sa analgetičkim i antipiretičkim dejstvom. Pseudoefedrin je simpatomimetski vazokonstriktor sa dekongestivnim dejstvom. Smanjuje edem mukozne membrane nazofarinksa, kongestiju (curenje iz nosa), kao i zapušenost disajnih puteva ), a za grlo tantum verde pastile su okej.

Ako nema prebojenog sadržaja iz nosa ili grla nema potrebe za antibioticima. Ako imaš problema i sa nosom, kod nas (vma/orl) daju kombinovane kapi efedrina sa gentamicinom (antibiotik) i deksazonom (kortikosteroid). Okej su i Marisol kapi.

Ako se tegobe nastave, ja sam u nedelju dnevna, pa svrati.

a mozes i da mi prevaljas neke medikamente, kad si mi vec u kraju, da se ne cima dalje :D

Link to comment
Share on other sites

Могуће да је фора најглупља на свету, али упала није исто што и прехлада. 

 

Тако да си реално ти испао глуп у покушају да будеш Робин Худ, невезано колико је фора очајна.

da branio sam ribu sa foruma lol

ili ti pokusavas glupom forom da joj skrenes paznju. hm?

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...