Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Ne znam da li je pitanje za duleta ili zen dulija ali ovako
vec dugo vremena se budim nocu i vidim ljude u sobi, uglavnom kako sjede i gledaju u mene i cesto su to ljudi koje poznajem i sa kojima sam bio to vece
taj trip traje po 5-10 minuta dok ne smognem snage ustanem i udarim iz sve snage u stolicu nakon cega ista padne sa sve vesom objesenim o nju
e sad, nekada mi je bio mnogo gotivan taj trip kao vidim ljude bla bla bla zen super moci i cak sam nekada i razmisljao sta bi moglo da znaci to sto sjede i gledaju u mene ali sada me stvarno vise mrzi da podizem stvari i ves sa poda svaki put kad isti oborim :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je pitanje za duleta ili zen dulija ali ovako

vec dugo vremena se budim nocu i vidim ljude u sobi, uglavnom kako sjede i gledaju u mene i cesto su to ljudi koje poznajem i sa kojima sam bio to vece

taj trip traje po 5-10 minuta dok ne smognem snage ustanem i udarim iz sve snage u stolicu nakon cega ista padne sa sve vesom objesenim o nju

e sad, nekada mi je bio mnogo gotivan taj trip kao vidim ljude bla bla bla zen super moci i cak sam nekada i razmisljao sta bi moglo da znaci to sto sjede i gledaju u mene ali sada me stvarno vise mrzi da podizem stvari i ves sa poda svaki put kad isti oborim :))))))))))

Не ваља ти то уопште:) Те халуџе са триповима по соби док си будан су обично манифестација жешћег притиска, напетости, анксиозности, који су отишли до те мере да морају тако да се репразентују. Другим речима, ако си стиго до тог левела, треба да решиш те трипове јуче:)

 

Осим ако није ово што си линковао, у ком случају капирам да је океј и да си само подложнији томе да упадаш у та међустања и/или да си дуже у њима и/или да су ти упечатљивија итд. Али у твом опису су неки трипови који ми вуку на ово прво, нпр. 5-10 минута, знаш ти колко је то лол:) Трип са растурањем халуџе физичким челинџом (прођеш кроз њу да би је сјебо нпр) је прилично присутан у овом првом фазону. Знам лика коме су почели ти трипови да се привиђају, исто такви, ноћу, будан, халуџа, он се укења и онда кад скупи муда после неког времена, протрчи кроз то или забоде руком, ногом и онда га изневеруе. И то је било у екстра зајебаном периоду његовог живота и да није отишао код псиџе, мислим да би отишао у курац. А нисам скроз сигуран ни да је сад стопостотно ван курца, јелте.

 

И брате, како готиван трип, па ја капирам да бих био у фетус акцији пет дана минимум:) Мени кад је овај лик причао своје трипове, усро сам се жив, а фазон блејимо у подне у Кнезу или тако нека фора.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

poz :) imam i ja jedan problem

 

naime, malo malo, pa me udari promaja i to samo u levu stranu face (predeo oko levog oka i slepoočnice) :/

 

pokušao sam sa onim andolom za cirkulaciju od 100mg i da mažem rusku vodu, ali ništa od toga nije mnogo pomoglo :(

 

je l' ima neki lek da se kupi šta znam? hvala :)

:v

Link to comment
Share on other sites

E kad smo kod snova, ja sam jutros sanjao neko tepanje izmedju dobra i zla. I to ono, prsti na sve strane, ovaploceno u nekim superjunacima ako se dobro secam (ali posve nepoznatim). I onda je zlo oteralo dobro ali nije pobedilo. Jer se taj protagonista od dobrih junaka sakrio u vremenu (vratio u proslost valjda) i ceka priliku da sjebe zlo. Interesantno je da je san prvi put imao spikera koji je objasnjavao dogadjaje i samo sam zapamtio da je "bog zavarao ljude time sto mislimo da je vreme kontinualno, jer mi vidimo vreme kao takvo. I vreme je drugacije za svakog coveka, kao neka konacna neprekidna traka, ali tako nekako isprepletano. Uglvanom, vreme je iluzija". I dobro bleji u nekom bunaru i sprema se da se osveti zlu. I tu sam se probudio. E da i secam se nekog poredjenja da je nesto naspram necega (da li dobro il zlo, ili bog naspram necega) kao Clark naspram "vas". Clark je znacilo Supermen, a kad je "spiker" rekao "vas" mislio je na obicne ljude. Lol

Link to comment
Share on other sites

daki tarabic, zar nema neko pleme odseceno od civilizacije koje isto tako nema pojmove za vreme ili tako nesto?

 

 

edit:  evo ih, hahahahaha

 

amandava+tribe.jpg

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Не ваља ти то уопште:) Те халуџе са триповима по соби док си будан су обично манифестација жешћег притиска, напетости, анксиозности, који су отишли до те мере да морају тако да се репразентују. Другим речима, ако си стиго до тог левела, треба да решиш те трипове јуче:)

Kontao sam i ja da je zbog toga, sta vise cesto mi se i prividjaju osobe koje na ovaj il onaj nacin imaju veze sa mojom nervozom/strahom, samo sam trazio neko medicinsko objasnjenje :)

Усро сам се, јеботе.

 

 

Buda car jebote :DDD

prvo sam se i ja malo usro dok sam čitao, al carski mi je to što je njemu to "gotivno" lol

 

Ko i na sve u zivotu, naviknes se vremenom :)))

Pogotovo sto se ovo meni desava vec dugo dugo...

A i pomoglo mi je to sto me generalno psihologija i ta prica svijesno/nesvijesno dosta interesuje pa sam se oduvijek bavio time, tako da sam ovakve i slicne tripove (deja vu itd.) prihvatao "otvorenog uma" i uvijek pokusavao da ih skontam i protumacim na neki svoj nacin :))

Tako sam na primjer nakon jednog stvarno prerealnog i zajebanog deža via bukvalno ostao ukopan u mjestu 10 minuta iako je situacija bila u fazonu bjezi trci spasavaj se...

:)

edit:

@dule: ne bih jos tamo :D

Edited by Buda
Link to comment
Share on other sites

Брате, то што си отишао тамо не значи да си луд, ја бих увео обавезно да се иде код псиџе колико год да си ''нормалан''. Али можеш да постанеш луд ако не одеш, јелте. Чудно ми је да имаш такву поставку, а кажеш бавио си се псиџом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Opet ja sa mojim ramenom, oprostite :)

 

Juče sam otkrio problem, koji me je zabrinuo više nego operacija i cela priča do sada, međutim mislim da sam skontao šta je u pitanju.

Priča sledeća, kada podignem obe ruke istovremeno, ovo -> (klik ovde za sliku), desno (oštećeno) rame mi je malo više u odnosu na levo (3-4 cm recimo). Kad su ruke spuštene, sve je normalno i ne izgledam iskrivljeno ili tako nešto.

 

E sad, pretpostavio sam da se to dešava jer mi je ojačao onaj mišić što spaja vrat i rame, verovatno jer se nesvesno istripujem u toku dana i držim desno rame u OVOM (B) položaju, prilikom svakodnevnih aktivnosti. I malo obratim pažnju, kad skontam da je stvarno to. Odem sad opet do ogledala, podignem ruke, isto kao i ranije. Izmasiram malo taj mišić, podignem ruke al stavim dlanove na glavu onako (i u tom položaju je ovo rame više), zatim se skoncentrišem da opustim taj mišić i uspem da izjednačim visinu ramena. Dakle, potvrdio sam da je to problem.

 

Šta mi savetujete da radim sad? pada mi na pamet više stvari:
- da vežbam i drugu stranu, pa da tako sprečim eventualne dodatne komplikacije

- da se trudim da kad god mogu opustim taj mišić (danas sam recimo skontao da mi je napet taj mišić čak i dok držim desnu ruku u džepu recimo), ali kako?

- eventualno neke kreme i tako to da mažem? ako imaju neke za opuštanje mišića, pišite.

 

tldr: zamislite da sam radio ovu vežbu, ali samo jednom rukom, šta raditi a da se ne iskrivim skroz? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...