Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Evo prodje godinu dana od kako sam aktivno krenuo da treniram

brzo proslo mater mu :)

Uglavnom poprilicno sam zadovoljan rezultatima, nabacio sam misicnu masu, skinuo dosta stomaka, ali i smrshao sa 84 na 79 kg sto mi je malo i cudno bilo, ali sad sam se stabilizovao na toliko

enihu, da sam imao para za jos bolju suplementaciju a i da sam imao generalno bolju i redovniju ishranu bili bi jos bolji rezultati, ali i ovako ipak mogu da kazem da sam poprilicno zadovoljan.

Sve u svemu, ono sto sam naucio i sto sam video kroz razne treninge samo sam potvrdio ono sto ja svima govorim: Trebas KRV DA PROLIJESH da bi dosao do nekih rezulatata. Pogotovu u kasnijim fazama, kada vec krenes da stagniras.

Potrosio sam dva puna gainera, sad koristim samo kreatin i proteine, that will do za sada.

Dalji ciljevi su skidanje stomaka skroz, evetualno rad na nekoj definiciji ako me ne bude mrzelo

Videcemo 5.5.2013 na sta ce sve to da lici, zivo me zanima :)

Link to comment
Share on other sites

leangains!

ja sam dao sebi oduška jedan produženi vikend, nisam vežbao i jeo sam džank, i naravno vidno sam se namastio. jebem ti genetiku i vudua i sve

Link to comment
Share on other sites

Trebas KRV DA PROLIJESH da bi dosao do nekih rezulatata.

Prolij ti krv da naucis gramatiku, znas!

I to ne mislim na "rezulatata" vec ma "trebas"!

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

pa više je samo ono tvoje, pošto ja nisam vežbao godinu dana i rokao se kreatinom i proteinima :)

ali ako se odlučim na takav korak, tebe prvog zovem da mi kažeš šta i kako.

csb

Coka popio 2 gejnera i smrsao 5 kila :D

Ozbiljno to se desilo, dobio na misicnoj masi, skinuo dosta sala i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

poy gruvotroni

trenutno sam na varijanti skidanja suvisne masti, bicikl i masina za veslanje, manjak od oko 500 kalorija dnevno. kad se svucem do nekog nivoa na kom necu izgledati kao lesh cu poceti da vezbam, ali posto sam od sedamnaeste godine trenirao i veslanje, i isao u teretanu, usled nepravilne (da ne kazem nedovoljne) ishrane nisam uradio nista.

elem, planirao sam da radim trening sa tegovima tri puta nedeljno (tipa pon/sre/pet), da krkam dosta proteina, i da ubacim i whey. ono me zanima je njegova konzumacija. pretpostavljam da treba pre i posle treninga, kao i dan posle posto ustanem. da li je potrebno da ga pijem danima kada ne vezbam, recim nedeljom, kada je proslo vec dva dana od poslednjeg treninga?

jos bi me interesovala i potrebna kolicina, jer vidim da se zagovara od 150-300 grama dnevno. napomenuo bih da se ne bih bas iscrpljivao treninzima da ne znam gde bijem 3 dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koji će ti masa, nisi žgoljav

ja sam whey pio svaki dan pred spavanje i neposredno posle teretane, svaki put po jednu mericu. znači, dve merice danima kad treniram, jednu mericu ostalim danima.

Link to comment
Share on other sites

pa mozes da ga pijes 3 puta dnevno, ako ga budes cepao do 300gr na dan, brzo ces ga popiti.. jedino ako imas para pa ga cepaj onda koliko hoces, bitno ti je da ga popijes posle treninga/aktivnosti, mozes da ga ubacis pre spavanja i ujtru, izmedju obroka itd... slobodno ga pij danima kada ne treniras, mozes npr da napravis neki shejk od njega sa mlekom/plazmom/bananom :) isprobavas malo gledas sta ti odgovara

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...