Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Cene su smesne kada bi shipping bio dzaba :) al' posto zivimo "na kraj sveta" onda jebga... U svakom slucaju, sa sve shipping-om, jeftinije nego kod nas.

Sad sam prvi put narucivao preko njih, shipping za ovu jednu bocicu je $8.76, maltene pola cene samog proizvoda al jebga :) na dve ispadne $14.52, mozes da se igras na sajtu pa da gledas koliko ce da izadje shipping u zavisnosti od zeljene robe.

Carine na ovo nece biti. Onaj Cellucor C4 Extreme sto sam narucivao sam uzeo preko ebay-a, kostao je duplo vise od ovoga i ni to mi nisu carinili jer ne prelazi 50evra.

Ako mi ovo stigne kako treba u januaru cu ponovo naruciti, mada do tad mozes da izvadis u intezi visa internet karticu, nema odrzavanja niti ikakvog placanja/depozita prilikom otvaranja i da kupujes do mile volje :)

What exile said :D

E da, pomerili su carinu, secam se da sam citao, zar nije do 70 eura se ne placa?

Ja imam net karticu, znaci trebalo bi da samo metnem pare na karticu i porucim i kao stize :D

edit: I kako radi taj Cellucor? Ja sam pio shotgun, Xplode, Xpand, Horse Power, najbolji mi je bio shotgun ali mi je premuka bila od njega. Sada pijem xplode i ukus je brutalan i nemam mucninu, ali nesto ne sljaka :/, mada pijem 1,5 dozu, pojacacu u cetvrtak na ledjima pa cu videti.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

70 evra ako ti salje fizicko lice i stavi da je gift, 50 evra pravno. Malo info-a o celom postupku ovde: http://www.digitalnaagenda.gov.rs/emoguca-misija-blog/sve-sto-niste-znali-o-carinjenju/?lng=cir

Samo meti pare i vozi ;)

Meni je ovaj C4 prvi NO koji uzimam tako da ne mogu da poredim sa drugima, prvi put sam uzeo standardno jednu dozu (mericu) i efekat je bio vidljiv u smislu blago povisenog fokusa od uobicajenog i dobre pumpe, sto se tice performansi u dzimu ^_^ svaki trening gledam da pravim PR-ove ili veca tezina ili vise repova tako da sam to svakako postigao sa ili bez pomoci NO-a mada mi ne deluje da imam nesto vise energije nego uobicajeno.

Drugi put kad sam radio noge sam uzeo mericu i po, fokus je bio tu, energija standardna ali sam pokidao noge nekako lakse nego sto sam mislio da cu uraditi, opet ovo ne mora da ima nikakve veze sa ovim proizvodom, pumpa dobra, ali nesto malo posle treninga sam crash-ovao dobrih sat, sat i po, mozda nisam izmesao sa dovoljno vode...

Juce sam ponovo uzeo jednu mericu, odlicno odradio ledja, posle zgibova bicepse nisam smeo da kontrahujem od pumpe, boli jebo te les :D sve ostalo standardno na nivou prethodnih treninga.

Da napomenem da ni jedanput nisam osetio ikakvo peckanje niti sam imao osecaj da ne znam sta cu sa sobom od viska energije, mozda ovaj proizvod ni ne treba ovo da izazove, mozda sam samo malo vise otporan na stimulanse, ko zna.

Kad istrosim ovo pakovanje videcu da uzmem jack3d pa da vidim kako se poredi sa ovim, itd.

Link to comment
Share on other sites

Sacu kupim Now Foods D-3 5000 UI ovi nasi somovi uvoze samo od 400UI i od skora od 1000 UI mada se taj tesko nalazi, a dnevna doza bi trebala da bude dobrih 4k UI tokom zimskog perioda, tj. onih perioda kada je izlaganje suncu minimalno.

Poredjenja cene radi je ovako, kod nas proizvod od 400 UI koji sadrzi 180 gel kapsula kosta ~840 RSD, da bi se zadovoljila dnevna doza od 4k treba popiti 10 dnevno i time ostajemo da jedno pakovanje obezbedjuje 18 dana koriscenja. Ja sad narucujem ovaj od 5k UI od 120 gel kapsula za 10 funti sa sve postarinom (5.4GBP bez postarine) sto mu dodje ~1200 RSD i miran sam 4 meseca, plus je doza veca za 1k UI.

Svi znamo da se ovi nasi uvoznici/prodavci/itd, jelte, drogiraju kada pogledamo kakve cene nam diktiraju naspram kupovne moci, ali sada sve vise vidim da su oni povecali svoje dnevne doze... :)

Ako nekog interesuje po ovoj ceni ja uzimam sa ebay-a, a za slicne pare moze da se uzme i sa www.supplementcentral.com.

Interesantni clanci o Vitaminu D-3:

http://www.marksdailyapple.com/deconstructing-vitamin-d/#axzz1ggtvKpWO

http://www.marksdailyapple.com/vitamin-d-sun-exposure-supplementation-and-doses/

i ostali clanci ovog serijala linkovani na kraju ovih clanaka

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

poceli u teretani da probaju Hot Blood kesice (120 din komad), danas sam probao, odlicno sam odradio trening al evo prolazi me efekat sad i drhte mi ruke. mnogo los trip

hot-blood-25x20g-117-p.jpg

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...