Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

prodajem ja neku mast za visoke temperature za stampace, pa mozete i sa time, samo dobro ocedite :tf:

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni bi bilo opterecenje da svaki dan gledam sta jedem,mozda tebi ne bi,pitam samo.Recimo ja diversifikaciju ostvarujem menjajuci povrce.Recimo 200g graska = 250g boranije = 100g graska/150g boranije,za PWM.Za 200g salate na kojih "imam pravo" nekad ode 200g sampinjona,nekad 100g krastavaca,50g sampinjona i 50g cvekle,itd.

 

Mada,ruku na srce,imas ti tu dosta nepotrebnih stvari - npr plazmu,umesto muslija ovsene,sir bi trebao da bude samo ela/meggle mladi sir/imlek mladi sir,makaroni nisu bas najsrecniji izvor hidrata,itd.

 

My 2 cents vezano za przenje:Ja pravim meso u mikrotalasnoj posto imam gril opciju (pece sa grejacem kao u rerni,po 15 minuta sa obe strane) bez ulja,ali kada nekad pravim junece pljeskavice ili junece kotlete,stavim u delimano tiganj par kapi palminog ulja (zato sto palmino ulje oslobadja slobodne radikale na najvisoj temperaturi od svih ulja kod nas i time je manje kancerogeno),ali bukvalno par kapi i time premazem tiganj.Junece meso posolim sa solju za omeksavanje mesa (Kotanyi je dobar izbor) i bude mekano,ne mora da se dinsta sat vremena.

 

My 2 cents vezano za maslinovo ulje:Uzeti sto kvalitetnije (znam da je skupo) i koristiti 10-15g ISKLJUCIVO u salatama jer njega ne ne treba zagrevati.Dobar fazon je staviti 10-15g u ela sir,ako ste u ratu sa istim.Ako bas imate neku ludu zelju da przite na maslinovom ulju (sto ne preporucujem),uzmite od komine,manje je kancerogeno,a i jeftinije je.Mada,ponavljam,ja to ne bih radio.

u pravu si, probacu da pojednostavim ovo, da menjam salate, 2 dana belo meso jedan junetina :D, bez muslija, plazme,makarona (to sam ubacio cisto da bude razlicito kontam da nije najbolji izbor :c) ... ella jedem uz velike muke, probacu da ga isprzim na malo hladno cedjenog maslinovog ulja :tf:

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ!

 

meni je ljudi ela sir super ukusan, ne znam kako ono ne mozete jesti



e jso nesto, jel ima taj ela sir hemikalije neke gadne? Meni je on do jaja ukusan al tripujem da ima neki kurac

anyone?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@dende 

 

previse zatrpavas nepotrebnim informacijama... da li je pomenuo da hoce da izadje na mr. olimpija? verovatno nece, a da li hoce da sredi ishranu i da trenira pomalo? verovatno hoce. a to sto mu pravis primedbu na integralne makarone i 100g plazme jednom u nedelju dana je jos gluplje... my 2 cents

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@dende 

 

previse zatrpavas nepotrebnim informacijama... da li je pomenuo da hoce da izadje na mr. olimpija? verovatno nece, a da li hoce da sredi ishranu i da trenira pomalo? verovatno hoce. a to sto mu pravis primedbu na integralne makarone i 100g plazme jednom u nedelju dana je jos gluplje... my 2 cents

 

Pa dobro,pitao je da li neko ima neke primedbe.Neka jede sta hoce,sto se mene tice,samo neka se ne zavarava da je plazma "zdrava" :)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo ulje za przenje... Kupite teflonski tiganj. Ja na njemu przim meso bez ulja.

 

@rejvenko

 

meni BMR kalkulator daje 2800 sa 194/90kg, <15% bf, "3 do 5puta nedeljno teretana" opcijama, a moj pravi bmr je 3000, tako da tvoj nije veci(xexueuxe) od 2500 sigurno.

Link to comment
Share on other sites

haha legit troll is legit :)

 

dzoni ja sam kupovao od pomenutog lika majice i extra je kvalitet, 1200 tada bile ne znam koliko su sada a posle 20+ pranja aplikacija i dalje stoji ko da je juce stampana!



@dende

ok slazemo se donekle i ja sam u fazonu da jede sta hoce, ali postoji toliko namirnica za koje ljudi tvrde da su "zdrave" a u stvari su u zabludi. a koliko god plazma bila (ne)zdrava 100g na nedelju dana telo nece ni osetiti...

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

haha legit troll is legit :)

 

dzoni ja sam kupovao od pomenutog lika majice i extra je kvalitet, 1200 tada bile ne znam koliko su sada a posle 20+ pranja aplikacija i dalje stoji ko da je juce stampana!

@dende

ok slazemo se donekle i ja sam u fazonu da jede sta hoce, ali postoji toliko namirnica za koje ljudi tvrde da su "zdrave" a u stvari su u zabludi. a koliko god plazma bila (ne)zdrava 100g na nedelju dana telo nece ni osetiti...

 

Slazem se,ne vredi biti rigorozan nedelju dana i onda prsnuti i jos nazadovati.

Link to comment
Share on other sites

sutra mi je, po planu rotacije hidrata, dan sa 50gr uh-a, a treba da idem na rostilj i pijem pivo..:c

najedi se roštilja i naloči piva kao svinja, lakše ćeš podneti narednih 60 godina regulisane ishrane!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...