Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

ne tripuj se sa bilderskom ishranom, nisi ti ni blizu nivoa na kojem će ti ona biti potrebna.

 

izbaci što više loše hrane (šećer, brza hrana, hrana iz friteze...), ubaci više mesa, jaja (belanaca) i mlečnih proizvoda sa manje masti (npr. ella sir), pazi na kalorije makar okvirno i uživaj dok se tope kilogrami, rastu mišići il šta ti je već cilj

 

a ako si baš zapeo da jedeš neki proteinski obrok odmah posle vežbanja, eto uzmi belanca, al whey je verovatno i od njih jeftiniji

 

Tnx :)

 

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

jel dosta gram proteina dnevno po kg telesne mase za gubitak masnih naslaga ili mora vise da se ne gube misici?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa ok, neko vezbanje se podrazumeva. pretpostavljam da su vrednosti individualne, ali koliki je otprilike okvir unosa da se izbegne gubitak?

 

negde se spominje cista misicna masa x 2,75.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da i trening, ali nisam na to mislio. : ) Poprilicno je to individualno, probaj sad sa nekom kolicinom pa vidi kako je ispalo pa ces spedeci put znati bolje sta ti odgovara, to je jedini nacin. Nekom ni 'homonska podrska' nece zaustaviti raspadanje misica dok sam video ljude koji su odradili zavidnu definiciju sa jabukama lol...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm izracunaj prvo koliki ti je bazalni metabolizam. Samim tim sto si izbacio junk (predpostavljam da si ga jeo) ces izgubiti dosta, nema potrebe da ides u preveliki deficit sa kalorijama, gledaj da ides na -500/600

edit; takodje mozes da peces piletinu, smorice te kuvana jako brzo, i jedi lesnike umesto kikirikija :)

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

vidi izmiksuj malo tu piletinu sa junetinom ako imas para dosadice ti i piletina da je jedes  5 od 7 dana + bi mogao da dodas neku uzinu ako ti je razlika izmedju obroka 5-6 sati.

 

btw. jesi na netu nasao tabelu ili si je rucno pravio? mislim da sam video nesto slicno na netu, al ne mogu da se setim sajta...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Izbaci mleko, mozes i kikiriki ali onaj bez soli (dijetalni). Maslinovo ulje, laneno ulje to je odlicno. Ubaci sto kaze FATA junetinu a mozes i konjsko meso (bez zezanja). Ako vec ides na rezanje kilaze onda nemoj 2 cela jajeta.. Koja je tvoja tezina reki i visina ?

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

dosta sam probirljiv:c a belo meso volim uvek, junetinu mogu da jedem , ako krene da me smara belo, pojacacu je ;p

rucno sam pravio, izdvojio sam namirnice koje mgou da jedem a da su zdrave, stavio granicu od 2k kalorija i podelio sa 3, tj da svaki obrok bude 666kcal, znam da bih trebao da imam i uzine al me mrziiiii jako :D

 

@Astora 180cm/108kg [|)]

Link to comment
Share on other sites

Ма одличан му је јеловник......напиши реки како ти је до сада изгледао јеловник па те нико неће смарати више за чоколадно млеко и плазму :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...