Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Dymatize majka što se tiče ukusa

Pilece belo, jaja... :D zajebi bacanje para na glupe proteine, ako mozes A MOZES, proteine uzimaj iz hrane :)

To, plus whey i dekstroza samo posle treninga.

Kruksone, ovo ti je samo posle vežbanja, nije baš sjajno kao obrok s obzirom da je tečno i da ćeš da litaš kao car od toga.

Link to comment
Share on other sites

Vudu brate valjda si do sada iscitao istrazivanja/knjige/postove/sta god, i video da je takozvani "prozor" od ~pola sata nakon treninga totalna budalastina i izmisljotina zarad prodaje upravo proteinskih suplemenata. Samim tim dekstroza/malto/vitargo/itd su nepotrebne stvari, samo kretain posle vezbanja i dobar njam njam :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Sa strane para racunica je sledeca: elite whey od 2.27kg kosta 5880 u pansportu bez popusta, sto mu dodje 84 RSD po merici, u tvom slucaju 168 RSD posle treninga, a kroz pilece belo da bi uneo tu kolicinu proteina ti treba otprilike 200g gotovog mesa sto mu izadje 80ak RSD, ako treniras 16 puta mesecno to je 1408 RSD usteda, nisu neke pare al eto :D

@BISS

Ako budes narucivao pazi na kilazu i cenu, da te ne carine bezveze.

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

treba otici do mesare :tf:

Aj stvarno, da bi brzo napredovao treba dosta vremena i para da se ulozi, sto na ishranu, sto na suplemente i trening.

U Beogradu za 3 meseca ne mogu da napredujem, koliko za 1 mesec u Crnoj Gori gde radim sezonski.

U Bgu nemam uslova i finansija da treniram i jedem kao u CG. U cgu sam za 1 mesec, uz pravilne obroke, bez alkohola, slatkisa, uz protein i glutamin i treninzima: plivanje oko 13h 2km, i predvece sklekovi + bucice, napredovao mnogo vise nego uz krsh ishranu sa proteinima i teretanom 4-5 nedeljno. Ok, u teretani se nagruvam ali i dobijem stomacinu, ali nije to to.

Jel zna neko jos neki link za narucivanje iz inostranstva ali da je postarina u nekoj normalnoj finansiskoj granici?

Link to comment
Share on other sites

Probaj da se igras sa ovim sajtom: http://www.factorysupplements.co.uk/

Ja cesto narucujem sa njihovog MMA sajta, postarina me za odecu izadje 8GBP, dunno koja je prica za suplemente.

Edit: Takodje i ovaj lik na ebay-u prima uplate i preko kreditnih kartica, bez da mora da se koristi paypal: http://stores.ebay.co.uk/GROSS-NUTRITION

Odatle sam uzeo danas D-3.

Elem, evo malo motivacionih postera:

1274890968915.jpg

Ovaj drzim gajbi:

strengthdj.jpg

a ovaj na poslu:

backgroundaks.jpg

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

cisto malo kao dodatak, ne mogu uvek da stignem da barim jaja i spremam meso :P

Ako bi ga uzimao u vidu zamene za obrok mozda bi pre mogao da uzmes neki blend umesto izolat/koncentrat mesavinu kao sto je elite whey, prosto ima vise logike, something like this bsn_syntha-6_5lb.jpg

A i ja nisam nesto prezadovoljan dymatizovim ukusima, bledunjavi su mi nekako! : D

Link to comment
Share on other sites

daymn son, super ti ide

ja imam 91kg, slikacu se sutra prekosutra

i meni je cilj oko 95, pa na leto 85-86

ja sam vec u ok snazi, bench dizem 100kg 12 puta

mrtvo oko 160

cucanj oko 160 isto

samo su mi ruke uzas, kao i obicno

Jel radis potisak sa bucicama za grudi i koja kilaza ako radis, jako me zanima?

Link to comment
Share on other sites

Kul, kod mene je 32,5 bucica i tolko radim, 8-12 ponavljanja.

Pitam zato sto je moj benc vecita enigma, ja verovao ili ne guram benc jedva 80 - 85 kg 8-10 ponavljanja, dok sve ostale vezbe za grudi radim sa istim tezinama sa kojima rade ljudi koji guraju benc 100+ kg.

Bas me to jako nervira i jedini zakljucak do kog sam dosao uz pomoc druga koji je trener je to da imam dosta velike poluge, odnosno ruke su mi duze nego sto treba i to mi stvori to dodatno opterecenje, dok bucice koji su slobodan teg mozes da postavis tako da to nema toliki uticaj i imas veci radijus pokreta.

Mrtvo sam na 150 kg, dok cucanj ne idem iznad 110kg.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...