Jump to content

Momacko veche


Recommended Posts

Zenim se za dve nedelje, pa mi drugovi ovde spremaju momacko vece. U sklopu kulturno-obrazovnog programa ce biti prezentovanje i testiranje raznih vrsta viskija, dok ne dodjemo do zakljucka koji je najbolji.

Osim toga, spremili smo 50inchni tv, high end pc i wireless xbox gamepade da igramo emulacije i konzole dok testiramo viski.

Za sada sam spremio Sega Mega Drive 2, Nintendo 64, Sega Dreamcast, Playstation 1 i 2 emulatore, a imamo i PS3.

E sad, ono sto trebam od vas drugari je da mi preporucite zabavne multiplejer igre za ove platforme.

Ja sam vec skinuo cega sam se setio, ali cenim da masu toga nisam.

Unapred zahvalan.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da ti kažem, osim da mislim daće vas veoma brzo popustiti to testiranje multiplayer igara na emulatorima i da ćete doći do toga - daj ti onaj pes / mortal kombat / virtua tennis itd.

Takve stvari prosto ne možeš da isplaniraš, pa ako baš hoćeš ti forsiraj emulaciju ali ipak imaj ove najnovije stvari "u šteku" posebno što ćeš imati i PS3.

A za matore igre, uvek možete da furate prve Tekkene, Mario Kart i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Jel to pricas iz licnog iskustva Laki?

Znam da se vec radujemo Mico machines-ima, Twisted Metalu i Rock n Roll Racingu. Sad dal cemo preci, pa verovatno ne :)

Al nek svaka igra potraje i po sata i puna kapa.

Za nedaj boze, imamo na PS3 nba, fucu, tekken 6 i resident evil 5.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Neka ti drugari kupe majicu "Shta sam jebo jebo sam" inspirisanu onom majcom za devojacke veceri "Ko me jebo jebo me" [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nije lično iskustvo u baš toj režiji, momačko veče i testiranje viskija, ali sam probao par puta te kao - ajde da igramo sve one vrh igre od pre, i jedino kada ta priča uspe je kada igraš Final Fight na pravoj arkadnoj mašini :)

Link to comment
Share on other sites

Debeli za tebe znamo da zelish da se integrishesh pa se nadam da si isposhtovao ravnopravnost polova i seksualnih orijentacija i na svojoj momackoj veceri unajmio po pola veceri stripera i striptizetu! :tf:

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Debeli za tebe znamo da zelish da se integrishesh pa se nadam da si isposhtovao ravnopravnost polova i seksualnih orijentacija i na svojoj momackoj veceri unajmio po pola veceri stripera i striptizetu! :tf:

о мојој момачкој вечери најбоље да прича Кјоот.

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e jebte, a ja za momacko doveo ekipu u ns da se bahanalisemo :) alkohol, cigarete, tompusi, zene, vutra, klopa, striptiz ;)

kako bre igrice za momacko! (istina ortaci su prvo hteli da kod drugara zakupimo igraonicu i da dovedemo striptizetu :)))

p.s. koliko imate dzojpeda za ps3 ? i koliko ce vas biti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sege - soulkalibor, mortal kombat, fifa98

plejstesini - cresh rejsing, mupet rejsing, teken, tvisted medal

Jel imas ketridze za sega mega II ili je u pitanju emulator? Vec sam rekao, ko ima ketridz, sega mega II, mortal kombat 3 neka mi kaze ako zeli da ga proda

Link to comment
Share on other sites

Striptiz mi ne treba, osim ako striptizeta oce da dodje obucena i pika igre sa nama :tf:

@Sting hahaha Vrh brate! Sad bi mogo da pitas Lakija da napravi tu jednu specijalno pa mi posaljite kao svadbeni poklon [;)]

@G!!! Bice dobre muzike, tompusa, cigareta i najkvalitetnijeg viskija. Gudru necemo, jer ce toga biti na afterpartiju posle vencanja. Slavim sa dva druga, obojica su prosli kroz sve konzole u detinjstvu ko i ja, tako da smo svi na istom nivou zagrizenosti.

Razlog zasto sam odabrao ovo je, radije cu da radim nesto u cemu 100% uzivam nego da radim nesto sa americkih filmova i da se pretvaram da uzivam.

Pogotovo sto su ortaci resili da me "poduce" svim vrstama viskija, posto ja njih stalno smaram s rakijom kad mi moji posalju (nije da im se ne svidja, jedan od njih se unakazio prvi put kad je probo, ali mislim da sam im probudio neko ponosno rivalstvo, pa bi oni sad meni da pokazu good stuff) [:D]

Bice nas ukupno 3-4-5 mozda, imamo 2 ps3, 2 xbox/pc i 2 logitech djojpeda [:)] Prvo sto mi je palo na pamet je Mario Kart i Goldeneye za N64, jer to moze 4 igraca u splitu.

Samo bacajte predloge, nece nista da se baci. Pogotov ako znate da je neka igra ikona neke konzole, sto ce reci must play.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

deluje mi najvažnije da se ti ne cimaš ne znam kako oko toga, tj. da ne planiraš sad sve baš potanko, jer nikad ništa neće ići kako bi trebalo :)

Ali koncept ti je ok, tako da samo napred :)

Ja bih nabacio i neku od onih igara sa krljanjem u kolima, twisted metal ili kako su se zvale, pa destruction derby, ne znam jel to izlazilo za konzole, jer je to u multiplayeru, pa još sa pijanim ljudima, tons of fun :)

Link to comment
Share on other sites

^^^^ This :)

Ja sad mogu u principu da se igram k'o i ranije, samo da nisu igre šajze u globalu. Navataš ženu da proba par igara, da vidi stvari iz tvog ugla i miran si (Pandora's Box za početak, pa sve po redu).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...