Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi ste verovatno gledali Pozovi M ili ce on tebe, ali nema veze, malo da se podsetimo. Ja sad nesto se smaram pa uzeo da slusam Micka. Plakao sam od smeha. Sta sve njemu pada na pamet i kolko uopste ljudi ne slusaju sta im se prica.

Manje vise sve epizode su dobre.

A i ovo sam isto nasao, nisam siguran da je ista emisija. Izgleda mi kao nesto sto je radio pre ovog na B92 , samo je ovo islo na radiu. Turira matorog sto je isekao orah bez dozvole :D pao sam sa stolice kada je nabrajao sta sve nudi i kad je spomenuo bronhitis.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Promotivni snimci za Bumbar i Lastu. Veoma profesionalno urađeni - teško mi je da poverujem da su domaće firme (pogotovu što su u pitanju državne firme) uspele da urade nešto na minimalno kompetentan način.

Video ima odličan slowmotion lansiranja projektila i leta.

Snimak Laste u letu. Fini pejzaži.

Edited by tomkeus

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Који је ово тенак?

Mislim da je neki matori T-55 na koji je nabacana gomila reaktivnog oklopa.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Да, да, сад сам нашо, било ми познато. То је нека наша модификација изгледа, турет је модернији него на клоту, личи на ове модерне турете типа т-90...

T-55H%2C_Partner_2007.jpg

Ја сам нуб, могуће да сам сад лупио нешто лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...