Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The power of ants

Time lapse mrava koji pojedu guštera za par sati.

Edited by tomkeus

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Opet ja sam dunking clipovima :D

#1 Is it posible? Dva puta kroz noge i okret za 360 stepeni. Izgleda nemoguce ali nikad se ne zna

#2 NCAA Dunk Contest 2006. Nekoliko bolesnih zakucavanja koja se ne vidjau ni u NBA. Windmil sa slobodnog bacanja, kroz noge sa slobodnog bacanja, 20cm DALJE od slobodnog bacanja (doduse promasaj) i jos nekoliko sick poteza

http://www.youtube.com/watch?v=ZE0pu7YKAFw

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Opet ja sam dunking clipovima :D

#1 Is it posible? Dva puta kroz noge i okret za 360 stepeni. Izgleda nemoguce ali nikad se ne zna

#2 NCAA Dunk Contest 2006. Nekoliko bolesnih zakucavanja koja se ne vidjau ni u NBA. Windmil sa slobodnog bacanja, kroz noge sa slobodnog bacanja, 20cm DALJE od slobodnog bacanja (doduse promasaj) i jos nekoliko sick poteza

http://www.youtube.com/watch?v=ZE0pu7YKAFw

НБА одавно заостаје са куцањима, нпр. погледај овај видео, има бољих, али не могу сад да их тражим:) У сваком случају, пре неколико година сам извалио да то што већина кажу није истина и сад сам се навикао:)

Има разних ствари које се одавно раде, али не у НБА, не знам да ли је то овај видео, али нпр. лик који убаци раме у кош (не само лакат ко картер - ликова са лактом има колко оћеш, убацују лакат после ветрењаче, из алејупа, са две руке...), лик који куца са две руке са слободног, лик који прескаче лика у игри и куца преко њега али са две руке, лик који куца са слободног, али типа тријес сантима ван линије... Ово двапут кроз ноге уз 360 нисам видео колико се сећам, али сам видео више ликова који раде двапут кроз ноге уз 180. А кажем, има и зајебанијих клипова, просто невероватне ствари. Тако да сам хтео неком да јебем матер кад сам видео оно куцање ''преко'' аута које је победило на такмичењу само зато што су то амери који се ложе на то што је дотеран ауто у салу и што је хор нешто певао, а то што тако ја могу да куцам, то ништа:)

едит:

е, овде је онај лик са раменом:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...