Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan prenabilodvani crnja jaše drugog prenabidlovanog crnju dok treći gleda, a sve to uz onu muzikicu [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Brejvik vrši rekonstrukciju dogadjaja na onom Ostrvu, ne znam za vas ali meni držanje policajaca deluje previše opušteno prema njemu, imajući u vidu da je u pitanju hladnokrvni masovni ubica dece. Ajde što nema lance na rukama na ostrvu, pošto mu trebaju zarad rekonstrukcije, ali i na onom brodu ima i previše slobode.http://www.vgtv.no/#!id=42906

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://vimeo.com/27509939

Boka Kotorska fast motion, obavezno odgledati u HD i ful skrin jer je video jednostavno prelep.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bila je slika na slike topicu ali ne i klip na poslednjih 4-5 strana kolko sam proverio.

Anti-Masturbation VS. Louis CK

http://www.youtube.com/watch?v=CDTtgqIDezk

Louie je car a ova glupaca failuje i argumenti su joj mnogo jadni

Prefejk je jako, tačno se vidi da glume (naročito ova riba), da su malo smanjili to moglo je da ispadne mnogo bolje kao autentični prilog.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo nisam pratio forum mesec dana. Valjao sam se od smeha kad sam gledao :D

mislim da je ovo nesto najsmesnije sto sam video u poslednjih petsto miliona godina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...