Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

Najgora epizoda do sad. Tywin Lannister se prevrće u grobu posle onog razgovora sa Aryom, potpuno retardirano. Jedan od najopakijih i najhladnijih likova u knjizi u seriji postaje dobroćudni čičica koji sa setom priča o svojoj deci

:fp: Snow i Korinova ekipa se razdvajaju tako što ovaj juri divljakinju 2 minuta a i sunce zalazi ???!!! Imam još milion primedbi ali ovo je katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Ma na smrti sporednih likova se više ni ne obazirem. Ser Ejmorija je trebao da ubije Vargo Hoath kad severnjaci preuzmu Harenhal tj. da ga baci u medveđu jamu ali o tome se samo priča u knjizi, ne "prikazuje se". Izgleda da ni od preuzimanja Harenhala nema ništa pošto je Arja bila Boltonu sluga u knjizi a ne Tajvinu. Meni više smeta što je namestila Škakljačevu smrt, jer ako si čitao u Oluji Mačeva ona i Pas sretnu njega i Polivera u onoj krčmi i Arja ga tad histerično izmasakrira ponavljajući ona njegova pitanja dok muči ljude, i to je jedna baš kul situacija u knjizi, ceo taj njihov susret, i razgovor i na kraju fajt. Ako ga je sada ubila verovatno toga neće ni biti

[V]

Link to comment
Share on other sites

horor show epizoda

super je sto severno od zida ko da je leto , mislim da im je bilo vruce dok su snimali u onim bundama.

jbg :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...