Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

yep... ili to ili ce je ubiti i opstiti sa njenim iznutricama... ko zna sta su ovi sve dalje zamislili

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^ :tf:

Meni Teon uopšte nije bio toliko odvratan, uvek sam ga žalio jer je on najmanje bio kriv za situaciju u kojoj se našao i u principu nije imao puno izbora. Kao npr. ni Džejmi Lanister koji mi je pored Theona jedan od omiljenijih likova u knjizi. Za celu tu situaciju po meni najviše je kriv Rob Stark koji ga je poslao nazad na Pajk što nikako nije smeo da uradi. Baš sam pročitao poglavlje gde se ispostavlja da je on novi smrda, još mi ga je više žao

[V] . Odličan je Ples sa Zmajevima za sada, Džon Snou kida koliko je opak lik, dva puta sam pročitao poglavlje kad seče Dženosu glavu [:D]

Mada stoji da je u seriji klinja koji glumi Theona prilično iritantan ali ga dobro glumi. Šteta što nije bilo prostora za snove kad spava u Starkovom krevetu, tu se lepo vidi da ga žestoko grize savest.

Link to comment
Share on other sites

Dzejmi je faca jer drzi do sebe i do svojih principa, Theon je govance malo koje gleda da se uslihta svakome. zasluzio je da bude igracka bastardu, to su mi bila omiljena poglavlja

[:D]

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dzejmi je faca jer drzi do sebe i do svojih principa, Theon je govance malo koje gleda da se uslihta svakome. zasluzio je da bude igracka bastardu, to su mi bila omiljena poglavlja

[:D]

+1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nego sad razmisljam, zar nisu vec trebali da uvedu Bastarda u pricu? Ocigledno ce izbaciti ceo deo gde on kao reek kumuje sa Theonom sto je po meni fail, bas sam se radovao da vidim Theonovu facu kad se "reek" vrati kao Bastard sa vojskom i pobije sve ironbornove

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sve su jebeno izmešali, istumbali i izbacili. epizoda totalni fail.

i ser rodrik nije umro tako, razvalio ga bolton bastard ako se ja dobro sećam, ne teon

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

i ser rodrik nije umro tako, razvalio ga bolton bastard ako se ja dobro sećam, ne teon

jebeš seriju.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kolko smarate sa tom kuknjavom da nije isto kao u knjizi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni je bila ok epizoda

onaj lik sto ubija za Ajru je jebeno previse cool

riba na koju je Rob Stark bacio oko je predobra,zenio bi je oma

znao sam da je ona vestica sto lici na Druzilu iz crnog gruje opaka kada skine one rite sa sebe

kako god okrenem 55 minutni win win :P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

E vidis to je interesantno, ljudima koji su citali knjigu je epizoda krsh, ljudima koji je nisu citali je kompletni win.

U sustini, serija bi nam svima bila vrh kad bi zaboravili radnju iz knjige, mi poredimo radnju sa radnjom iz knjige i kao takva je daleko losija, ali ako je posmatramo nezavisno sve je relativno kul...

@brue

fry-see-what-you-did-there.jpg

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...