Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

mene zanima ko ce da glumi brindena tulija i torosa od mira:)...i kako se bese zvao onaj car od macevaoca, dal je iz dorne bese, evening star ili tako neki nadimak

Ser Artur Dejn, Jutarnji Mac:) vitlao je macem po imenu zora:)

Ser Arthur Dayne, known as the Sword of the Morning.

sad se setih da se u knjizi pominje i vecernja zvezda, ali tuki, ne mogu se setiti:/

Edited by baltam0s

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Da razumem ja to ali nekako sam ocekivao vise od njih tj jos uvek ocekujem posto nisam jos zavrsio ni prvu knjigu...Bran i Ayra su mi nade Starkovih trenutno i naravno Jon Snow

Videces videces :)

Starkova djeca ce biti poprilicno interesantna

Stark spojler iz 2-3-4 sezone :D

Sad skontao, jebote jedva cekam da vidim kako ce Starkovi da se razviju. Aka Bran sa vizijama i vukom. Ayra sa faceless onim ubicama. I naravno Jon koji je dete Rheg-a? mozda? :)

Link to comment
Share on other sites

dzon snezni ce da sprca deneris onda ce martin nekako da ih pobije na kraju cisto da ne ode od sablona previse :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sledecu tj 8. epizodu je radio Martin :) Cant w8!!!

Videces videces :)

Starkova djeca ce biti poprilicno interesantna

Izvaljujem da ce biti svasta...jos 100 strana do kraja druge knjige (prokleta "zena" mi je oduzela previse vremena, pa mi sporo ide citanje)

Edited by Insomnia
Link to comment
Share on other sites

ako je ovo nesto sto ce stvarno da se desi, ti si najgrozniji lik u univerzumu:(

Ako si mislio na StormSciona... trolovao je, do sada se to ne desava u napisanim knjigama naravno.

VELIKI SPOJLER - tj... NAJVECI moguci ikada masni spoiler nemojte citati zaista

Ovo sto kucam sad je chist theorycraft i nije jos doslo do toga u knjgama, ali na to vuche.

Deneris je Targaryen, i to verovatno Rhaegarova cerka. Ispostavice se da Eddard Stark nije otac Jona Snowa, i isto tako da Lianna Stark nije oteta i silovana od strane Rhaegara Targaryena... nego je to neki veliki plot bio da se pochne rat. Drugim rechima.. Jon Snow je dete Rhaegara i Lianne Stark. Treca stvar... Tirion Lanister... mozda nije Lanister uopste nego je dete Joanne Lannister i nekog od Targaryena.. da li silovanje ili preljuba, nije sigurno... i verovato je deformisan zato sto je Tywin Lannister pokusao da ga ubije/abortira (onim moontea-om sto se pominje u knjizi za te stvari) al nije uspeo, sta znam. Plus kada ubija Tywina.. ovaj mu kaze "You are not my son".

Ispostavice se da su Jon Deneris i Tyrion troglavi zmaj iz prorocanstva. !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nisam trolovao to su samo moja ocekivanja i nagadjanja , dakle prorochanstvo je zapisano na ruru al da li ce tako biti zapisano i u knjigama , verovatno ne jer ce matora drtina da rikne pre nego sto zavrsi knjigu, zato sam ogorchen :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mislim da se toros od mira kratko pojavio u sestoj epizodi, mozda sam istripovao

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jaooooooo, ko ce sad docekati sledecu epizodu :@@@@

Odlicna epizoda!!!

Ja, koji nisam procitao knjige, sam siguran(takodje se i nadam) da ce Arya imati veliku ulogu kasnije.

Hvala baltamosu za prevod!!!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Jaooooooo, ko ce sad docekati sledecu epizodu :@@@@

Odlicna epizoda!!!

Ja, koji nisam procitao knjige, sam siguran(takodje se i nadam) da ce Arya imati veliku ulogu kasnije.

Hvala baltamosu za prevod!!!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

u svakom slucaju, ne budi som i stavi sve to u spojler

ja nisam nista spoilovao

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@epizoda

da, ima dobrih momenata (scena sa jatom gavrana, Syrio Forel car), ali iznova pocinjem da se nerviram koliko je Ned Stark glup :)

Prestao sam da citam topic zbog mazgova koji ne znaju da stave spoiler! Jebem vas bas!

ne znam na sta konkretno mislis ali po meni ne bi trebalo da se cita ova tema dok ne odgledas latest epizodu. Npr iako sam procitao knjige dok danas nisam odgledao 01x08 (inb4 nosam) nisam otvarao temu

ali ako je neko spoilovao nesto iz kasnijih knjiga onda jebiga :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...