Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lmao

Sto vise gledam ovaj danasnji nba, nekako vise cenim Dzordana, i kosarku onomad. Verovatno nismo bili ni svesni da smo bili privilegovani da ga gledamo u to vreme, i mislim da ce se tesko ponoviti onaj rivalitet iz devedesetih.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

lmao

Sto vise gledam ovaj danasnji nba, nekako vise cenim Dzordana, i kosarku onomad. Verovatno nismo bili ni svesni da smo bili privilegovani da ga gledamo u to vreme, i mislim da ce se tesko ponoviti onaj rivalitet iz devedesetih.

ne bih se složio, cela sezona je bila dobra, kao i play-off, gde je dobio tim od koga se to nikako nije očekivalo (favoriti su bili lejkersi, sparsi, boston, chicago i miami)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+1, odlican plej of, svakako bolji od prethodne sezone, a i meni licno najbolji i u prethodnih 5!

onaj novicki, jebo te, kad najvise treba ne moze da omasi covek :D

svaka cast stvarno, smorio bih se da je majami uzeo a i drago mi zbog pedje :)

TxKaI.jpg

jebiiiii :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

JEBI MAJAMI BRE, koliko mi je drago posebno posle onog ismijavanja i imitiranja Lebrona i Vejda (imitirali Novickog kako kaslje posto je bolestan igrao trecu ili cetvrtu tekmu) http://sports.yahoo.com/nba/blog/ball_dont_lie/post/Video-Emotional-Dirk-Nowitzki-runs-into-the-loc?urn=nba-wp4846

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Totalno razocarenje u Lebrona. Koji kurcevi tripl-doublovi, uzmi jebenu loptu i daj 40 poena. Gledam i ne verujem. Trckara po terenu i prosledjuje lopte saigracima. I onda na poluvremenu pogledam highlights Lebrona iz predhodnih sezona i nije mi jasno jel to isti igrac? Dallasu svaka cast

Sad Oklahoma da zameni Westbrooka za Chrisa Paula i osvaja sledece godine!

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja zaspo u trecoj cetvrtini,bas mi drago sto su uzeli,svaka im cast...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko glupavih izgubljenih lopti su imali Lebron i Wade to je smesno , JET je odigrao fenomenalno zadnji mech. Jebote poluvreme bilo 53:51 klupa dalasa postigla 33 poena ... Posle je poceo i Dirk da pogadja i to je bilo to. Niska zona je ubila Miami pogotovo u prvoj cetvrtini kad je dalas napravio neku crazy seriju.

Jako mi je drago za sve penzionere iz dalasa kojima je ovo prvi prsten !

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

I ozenjen covek ima vise prstenova od Lebrona HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic posto nemam pojma dali ovo neko prati i da li nekog uopste ovo zanima :)

Nocas u 1 po nasem vremenu je NBA draft. Ko prati verovatno zna.

Prvi pik je Kyrie Irving koji 99.99% ide u Cleavland. Izuzetno pametan i vest playmaker. Igrac poput Chrisa Pola.

Drugi je Derick Williams. Krilo izuzetnih atletskih sposobnosti. Ako ga ne uzme Minesota uzima ga Utah 100%

Treci neki turcin centar. Po meni nista specijalno, mislim da ce failovati.

Tu je jos neki litvanac centar '92 godiste, nije me impresirao.

Brat Vesely je 6. i kako sam citao na probnom treningu (utakmici) je veoma dobro saradjivao sa Johnom Wallom i celnici Washingtona su zadovoljni.

Ove ostale i nisam bas pratio. Zapazio sam samo Bismack Biyombo, centar iz Kongoa '92. (16. pik) Po mom misljenju bolji i od turcina i litvanca iz top 5. I Jimmer Fredette fenomenali suter koji je odradio sve 4. godine na collegu, uzeo sve moguce rekorde skole i dosao sad na draft. (12. pik)

Od nasih nema nikog. Tu su 2 Crnogorca (17. i 26. pik) i Hrvat Bojan Bogdanovic koji je 19. pik ali u drugoj rundi i verovatno nece naci angazman ove sezone.

Sve u svemu thumbs up za Veselog, Biyombu i Fredetta :) to su moji favorit

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ako je biyombo ovaj sto igra u huventudu,onda ono,nemam pojma,po meni je on premrsav za nba,jedino sto je visok ko zirafa...bogdanovic sigurno nece u nba posto ga je pazario fenerbahce...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

macvan u klivlendu lol

previse je on inteligentan,i fizicki ogranicen da bi igrao u nba,mislim da bi mu najbolje bilo da ostane u makabiju

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...