Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim odakle zakljucak da ce james biti mvp, kada wade u finalu igra duplo bolje.

kod lebrona je lopta u kljucnim momentima i ne igra wade duplo bolje od njega ovo finale...Mislim da ce ova utakmica nocas bit kljucna nadam se da ce dallas dobit npr novicki sekundu prije kraja ubada trojku [:D] ....Inace mrzim majami posebno pacovcinu od bosha i lebrona hemiju. [:)]

Link to comment
Share on other sites

imam jedno pitanje za vas poznavaoce...i evo ima video iznad, zgodno :D dakle, na 1:53 vejd krece na zakucavanje, biva fauliran, lopta leti gore negde, on se kaci na obruc i lopta ulazi. moje pitanje je da li se taj kos bez problema moze ponistiti? lopta vise nije bila u njegovim rukama nego negde tamo iznad, a on ima kontakt sa obrucem...

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se kos u ovom slucaju ne moze ponistiti jer je faul napravljen kad je Wade pokusao da poentira

tj desio se kontakt u skoku kad je krenuo na kos,a lopta mu je ispala zbog kontakta sa odbrambenim

igracem ( bar tako na snimku izgleda) .

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...