Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

gruja approves

izuzevshi sheka,koji je non stop povredjen i ima sto pedeset godina,boston nema peticu...krle je samo pametni evropljanin,ali predispozicije u odnosu na crnce ga jebu najstrasnije,lupam,to ko sto gasol igra u lejkersima,ali je previse mek za odbranu i sve,pa zato bajnam ide oko trci skace

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krle je davao poene, a Boston je gubio, zato što Bostonu ne treba još jedan strelac pod košem, nego lik koji će da sabija odbranu.

Plus što je Perkins bio jako dobar drugar sa svima, što malo utiče i na priču o atmosferi u svlačionici i slično.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

al dobro,mislim da su se resili perkinsa zbog kolena,ocigledno je da bi im igrao 10 meceva u godini

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

al dobro,mislim da su se resili perkinsa zbog kolena,ocigledno je da bi im igrao 10 meceva u godini

Sa druge strane, Krle je pravi iron man. ;)

Ima tu i priče oko novog ugovora itd... Ali realno, bostonu predstoji da se svi penzionišu i da se oko Rondoa pravi novi tim.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

uf dobra tekma

memfis se vratio sa velikog minusa na poluvremenu, rendolf pokidao ibaku a duranta bas nije islo, masio je stvari koje nikad ne masi!

3-3, najuzbudljivija tekma plej ofa sigurno, voleo bih oklahoma da prodje :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Kolko li je steroida sasuto u tog coveka :) Pregorece ko i Vins Karter, Trejsi Mekgrejdi i svi ostali new kids around the block

Ne diraj Griffina! Necu da ulazim u to da li je na steroidima ili ne ali da je car jeste. I jako je veliki radnik i sve sto je postigao je zato sto trenira ko konj. A cenim da se nece izduvati jedno desetal godina.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...