Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

Pochinje rasplet! Iza nas je odlichna regularna sezona sa nekoliko prijatnih iznenadjenja, od kojih je najvece Chikago, predvodjeni sjajnim Rouzom... dospeli su do prve pozicije istochne konferencije!

parovi playoffa:

east

(1) CHICAGO vs. (8) Indiana

(2) MIAMI vs. (7) Philadelphia

(3) BOSTON vs. (6) New York

(4) ORLANDO vs. (5) Atlanta

west

(1) SAN ANTONIO vs. (8) Memphis

(2) LOS ANGELES vs. (7) New Orleans

(3) DALLAS vs. (6) Portland

(4) OKLAHOMA CITY vs. (5) Denver

Nocas su napravljena vec 2 'iznenadjenja', SA izgubio od Memfisa (dodushe SA ne gledam kao favorite na istoku) i veliki LAL izgubili od New Orleansa...

Sinoc je Orlando izgubio od Atlante, i pored sjajne partije Howarda...

Koji su vam favoriti? Zashto? Neko iznenadjenje?

ps. Nadam se da sam otvorio topic kako dolikuje [8D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LET'S GO CELTICS, LET'S GO!

drago mi je sto su ga lejkersi ispusili malopre, dobar mec bejase :D

ko moze da ostane budan, neka prati bosto-ny, mozda najjaci duel prvog kola, samo ny je ispao iz one dobre forme od kada je dosao karmelo, nikako da se uklopi kako treba...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Grizlisi igraju odlicno u poslednje vreme, tako da pobeda nad Spursima bez Djinobilija i nije iznenadjenje. Boston moze dogurati do finala samo uz mnogo srece, jer su matorci labilni s povredama, a i tesko redjaju pobede kad ne mogu kontru da istrce. Navijam za Thunder, Westbrook i Durant combo prija oku a i dusi. Drago mi da su Lejkersi izgubili, sumnjam da ce stici do finala. Dalas igra isto veoma lepo, prognoziram da ce ili oni ili Thunder biti u finalu, osim ako Lejkersi ne kupe put do titule kroz sudije ko prosle godine :P

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

uuuu drago mi je da dosta rurovca prati :)

ne znam, atlanta je solidan tim vec par sezona, ne menjaju kadar... dok su orlandu otishli lewis i karter za turkoglua koji nishta nije pokazao... mislim da ne bi bilo iznenadjenje da iz izbace... howard ne moze sam da dobija utakmice...

boston je moj favorit, iskusni su, solidan ali mator igracki kadar...videcemo...

najvise se ocekuje od majamia, tolike pare ulozene, kao city u fudbalu...

LA je definitivno favorit na zapadu, ali ne otpisujem oklahomu kao iznenadjenje:)

videcemo, tek je pocelo!

Link to comment
Share on other sites

napokon ce biti malo zanimljive kosarke :D Ova iznenadjenja sinoc su kul, ali docice sve na mesto. Jedino bi atlanta mogla da izbaci orlando, sto bi bilo kul :D

favorit mi je boston, mada bih najvise voleo da denver napravi neko iznenadjenje i da barem izbaci KD-a. Prirasli su mi srcu od kad im je melo otisao.

Link to comment
Share on other sites

uuuu drago mi je da dosta rurovca prati :)

najvise se ocekuje od majamia, tolike pare ulozene, kao city u fudbalu...

videcemo, tek je pocelo!

zar nemaju svi timovi isti budzet ?!:) i retko ko prelazi seleri kep :) tako da su iste ili skoro iste pare ulozene u majami i lejkerse recimo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da je isti budzet, u nba ima minimalac koji svi moraju da postuju a ko koliko da na zvezde zavisi od dzepa vlasnika kluba. navijam za majami samo kad dzejms i vejd igraju timski, onda izgleda super. bulsi ce najverovatnije stici do finala, igraju najbolje i najuigranije od svih na istoku

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

D Rose divlja, nadam se da će igrati finale konferencije sa Bostonom, a veliko finale sa Lejkersima

Miami ispada od Filadelfije :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...