Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dalas i chikago all the way!

od ova preostala cetiri kluba naravno:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Imas najboljeg strelca lige koji postigne 40 poena i opet nije dovoljno jer protivnik ima 213cm visokog krilnog centra koji da 48 poena sa poludistance i apsolutno ga je nemoguce braniti :( koji smor

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi Miami napravio brake...

"Volim ovaj tim. Volim Žoakima Nou. Trči naokolo kao muva bez glave ponekad, ali volim to. On je kao ja, samo je malo viši", uporedio je ekstravagantni Rodman svoj košarkaški stil sa sinom čuvenog tenisera Janika Noe. [:D]

Link to comment
Share on other sites

u 3 pocinje dalas prenos na sport klubu ;)

EDIT:

Presudili su Harden i Maynor definitivno. Terry solidno poceo posle se nije video. Da je Brooks ostavio Westbrooka na terenu u cetvrtoj cetvrtini pobedio bi Dalas ubedjen sam.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

lepo su poceli mavsi 27:12 prva cetvrtina. Samo da ne prodaju sad kao i proslu utakmicu kad su vodili sa 7 valjda posle prve.

EDIT

Srecom Oklahoma je ocajno sutirala iz igre pogotovo za 3 poena gde je westbrook pogodio prvu trojku posle 16 promasenih suteva.

Marion odigrao dobro kao i Kidd

Colison igrao jako dobru odbranu na Nowitzkom , Stojakovic je proveo nekih 15ak minuta na terenu postigao 7 poena.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

mislim da ukoliko se okiti prstenom,novicki moze da stane rame uz rame za izbor za najboljeg evropskog igraca svih vremena...mislim jeste to mozda nepravda prema igracima poput djordjevica,menegina,kukoca,ali opet,treba biti toliko nenormalan u doba modernih gladijatora crnaca koji trce,skacu,kucaju

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kakav poraz cikaga :(

vode 10 razlike 2 minuta do kraja i izgube... jeste da su dzejms i vejd poludeli u tom periodu, ali opet...jos je mvp promasio bacanje za nereseno, bas steta :/

sada svim srcem uz maverikse!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...