Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

U jbt, da sam znao sta ce biti, ne bi nista napisao. Al bez obzira dal sam pogresio ili ne, mislim da je realno ocekivati da ti se ljudi obrate na forumu, jer za to i sluzi.

Don't be emo -pusa-

@ cali

Jel to stvarno? Ima dokaz ili si cuo iz price?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Al bez obzira dal sam pogresio ili ne, mislim da je realno ocekivati da ti se ljudi obrate na forumu, jer za to i sluzi.

omg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To što je Cali rekao nije istina, tj. nikakvih dokaza nema za to. Postojala je izvesna nemarnost prema ljudima koji su bolesni, što je problem koji u Srbiji i sada postoji, ali nikada prema starijima koji su zdravi (u skladu s godinama). Mislim, sama priča odvođenja u šumu i ubijanja kamenom je apsurdna na mnogo nivoa. Postoji puno mitova ove vrste u čije uzroke ne bih ulazio.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

odgovoriću duliju čim odremam malo, a u međuvremenu može peja zajebant da baca štosove neke levo desno bre

da ne bude da spamujem samo :c

9_zlatnilesinar%281%29.jpg

orao bradan ili kostoberina

ovo je slika poslednje ženke na našim prostorima koja je otrovana 70tih

pošto voli da klopa koštanu srž, diže se na veliku visinu i pušta kost životinje (a ponekad i koju kornjaču :p) i cilja oštro kamenje da bi je razbio

ima raspon krila i do 280cm

a one gadne slike sa tibetanske sahrane, kolko sam skontao u pitanju je ova ptica (jer na tibetu važi za svetu životinju - nosi duše na nebo)

Bartgeier_Gypaetus_barbatus_front_Richard_Bartz.jpg

Edited by rejven

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Ja i ne razumem kako su nekome gejše seksi. Em su stalno umotane do grla, em se zakrabulje iza šminke i one glupe frizure, može da bude i gabor najveći uvek će isto da izgledaju (još i one čarape kad im se useku od sandala, le fuj).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja i ne razumem kako su nekome gejše seksi. Em su stalno umotane do grla, em se zakrabulje iza šminke i one glupe frizure, može da bude i gabor najveći uvek će isto da izgledaju (još i one čarape kad im se useku od sandala, le fuj).

eh, kulturoloski trip, da si ti rodjen u japanu pre ne znam kolko godina, bile bi ti seksi samo tako:)

sa druge strane, sto ne bi bile, trebalo bi da su graciozne i da znaju body language i da ti 'pomute pamet', a znamo da ce covek da se naprzi na drvo ako drvo zna gotivno da namiguje:)

sa trece strane, sto ljudi sto cudi, rubens se lozio na masne ribe od sto kila i smatrao ih idealom lepote, u evropi su se dame utezale u korsete i deformisale unutrasnje organe i sta sve ne da bi imale struk od petnes santima, spartanci su gotivili ribe koje mogu volu rep da iscupaju a ne 'tamo neke zenskice', oni tamo crnci sa prstenovima oko vrata se loze na ribu koja ima vrat pola metra, ameri se loze samo da je plavo i visoko, moze da bude konj i po, nema veze itd itd itd:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, razumem ja sve to, al da mi staviš random (lepu i zgodnu) Japanku u nekom casual outfitu, i istu tu Japanku ultranamunjenu u gejša kostimu, uvek bih birao prvu varijantu (to čisto sa vizuelne strane, govor tela i ostalo ne uzimam u obzir, al ne bih ni stigao dotle jer me ne bi ni interesovao performans napuderisane novogodišnje jelke u papučama :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...