Jump to content

Jurij Gagarin


Dule_smor

Recommended Posts

ortak je bio u moskvi i pokazivao mi je slike spomenika. mnogo dobre spomenike prave rusi, skidam kapu stvarno.

meni je najbolji memorijal za žrtve drugog svetskog rata, ako me srba podseti kako se zove, pribaviću slike :)

Link to comment
Share on other sites

ortak je bio u moskvi i pokazivao mi je slike spomenika. mnogo dobre spomenike prave rusi, skidam kapu stvarno.

meni je najbolji memorijal za žrtve drugog svetskog rata, ako me srba podseti kako se zove, pribaviću slike :)

Memorijal se zove Muzej Parka Pobede, tamo su napravili stelu od cirka 100 metara visine, koju mnogi zovu "riba na igli" :tf:

Meni je spomenik rofl, izgleda mi kao spomenik nastao ukrštanjem olimpijskog gimnastičara i iron mana

Kada se uzme u obzir da je ovaj spomenik radjen u SSSR-u, to je zaista veliko dostizenje ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A memorijal žrtvama WW2 sa desetinama miliona kristala, za svaku osobu po jedan kristal? Moćna stvar.

to je ovaj park pobede, umalo suzu nisam pustio kad sam gledao slike :)

edit: teško se nalaze slike unutrašnjosti na netu, nisam uspeo ništa bolje od ovoga

unutra.jpeg

repphoto_6498_7360.jpeg

d20d784bd5d7042a878fa6d6115dbc88.jpeg

22.jpeg

kotomka.com_moscow_5325_800.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...