Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pijani doktor ujeo potpukovnika za uvo

:)

ZAJEČAR - Zaječarskom čaršijom kao metak je prostrujala vest koja je mnoge nasmejala do suza - doktor internista Andrija Milošević ujeo za uvo potpukovnika u penziji Gorana Đorđevića. Razlog je zasad - nepoznat. Epilog - potpukovnik policije podneo prijavu protiv doktora, koji sve negira.

Prema rečima našeg ujedenog sagovornika, sve se odigralo ovako: Nakon odbojkaške utakmice koja se odigrala tokom vikenda u sportskoj hali Osnovne škole “Ljubica Radosavljević Nada” između lokalnih timova Timok - Zaječar, lekar Zdravstvenog centra Zaječar, internista dr Andrija Milošević prišao je do Gorana Đorđevića, potpukovnika u penziji.

Seo je pored njega, zagrlio ga kao da će nešto da mu šapne i svom silinom ga ujeo za desno uvo.

Lekari su Đorđeviću, koji je otišao u bolnicu, konstatovali hematom, crvenilo i ugriz veličine dva puta tri centimetra na desnom uvu, a on je sa tim nalazom otišao u Policijsku upravu Zaječar i sve prijavio.

- Mislio sam da hoće nešto da mi šapne, a on me je svom silinom ugrizao za desno uvo i nakon toga odšetao. Bio sam zatečen, nikada u životu nisam imao sličnu neprijatnost - kaže Đorđević.

Ujedeni potpredsednik odbojkaškog kluba odmah je otišao u bolnicu da mu saniraju povredu uva, a zatim i u policiju, gde je prijavio ceo slučaj.

Međutim, internista Milošević tvrdi da nikad nikog u životu nije ujeo.

- Nisam ga ujeo! Tačno je da sam došao pred kraj utakmice, da me je pozvao telefonom, da sam prišao do njega i pozdravio se. To je cela istina. Sa Đorđevićem nikada nisam imao sukob - kazao nam je dr Andrija.

Po njegovim rečima, na utakmicu je došao da gleda svoje sinove i nije bio pijan. Doktoru Andriji apsolutno je nejasno zbog čega Živković priča “ovakve izmišljotine i klevete”.

Link to comment
Share on other sites

našao sam se danas u blizini karađorđevog parka i baš se desilo da u to vreme polazi neki voz ka novom beogradu, pa rekoh da se malo igram metroa... jebeno govno je za tri stanice stajalo na šest crvenih signala, osim što se ispostavilo da je jedan od tih signala zapravo bila moja stanica i da sam otišao do jebenog zemun polja jer sam se zablejao u mobilni :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...