Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam cuo za neke price da ljudi idu da rade metar dana ful radno vreme pa onda ostanu jos metar dana da se zajebavaju od tih para.

Ovo tvoje mi ne zvuci bas privlacno jer iz iskustva mi se cini da mi najmanje para ode na klopu i smestaj.

Pa ono, nisam ni sam siguran, prvi put ovo radim. Iskreno, malo mi je preko glave vise da odem na more i izlazim svako vece, pijem, ludujem... Mislim, to ovde radim kad god mogu, tako da mi nije prioritet. Ovo smo nasli da probamo nesto novo, za neke relativno male pare, a plus je dobro sto ce mi to ici i u CV. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Keru usao krpelj neki usrao sam se dok sam ga izvadio ( jbg nisam ga prashio frontlineom na vreme ) i ima malo zajebanu prirodu agresivan je cak i prema meni nekad ( jbg ja sam kriv opet [:D] ) tako da su morali ljudi onom davilicom shto shintari imaju da ga uhvate i jedva smo nekako uspeli da mu ubodemo tri boce , sad je miran ko pickica neka [8D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da sam danas prvi put video hipstera na fixi bajsu, znači i to je stiglo u Srbiju. Možda je u BG-u ovo sad već normalna pojava, ali eto prvi put videh full hipstera... znači fixi, vans patike, uske farke i one retard naočare (doduše sa tamnim staklima),

Ali kad je stao pored mene na semaforu, meni u glavi automatski OVO [8D]

Link to comment
Share on other sites

Samo da javim da sam danas prvi put video hipstera na fixi bajsu, znači i to je stiglo u Srbiju. Možda je u BG-u ovo sad već normalna pojava, ali eto prvi put videh full hipstera... znači fixi, vans patike, uske farke i one retard naočare (doduše sa tamnim staklima),

Ali kad je stao pored mene na semaforu, meni u glavi automatski OVO [8D]

A ti sa Tiagra opremom pored, sirotinjo. :(

Link to comment
Share on other sites

Možda je u BG-u ovo sad već normalna pojava, ali eto prvi put videh full hipstera... znači fixi, vans patike, uske farke i one retard naočare (doduše sa tamnim staklima),

Prošlo leto, Maxi Exclusive na cvetnom trgu, tad je bio moj prvi susret. Doduše riba, neka odrpana majica, onaj rednek kačket sa "mrežicom" pozadi i neke zelene naočare hipsterske, plus "ponika" bajs :)

Link to comment
Share on other sites

da, da, tako ispadne. U principu, dobra je to prica, jer moze da se ode na neke skroz gotivne destinacije (izmakla nam je Danska i Francuska jer smo zakasnili malo sa prijavom), upoznas dosta novih mladih ljudi (koji dolaze iz Evrope, Amerike, Azije), i super stvar je sto dozivis njihov nacin zivota, nacin ishrane, ritam zivljenja... Mislim, bar te 2-3 nedelje. :)

Jel moze jos neki info, ja sam cuo jedino za Helpx i HelpandHost, ali na oba mora da se radi dosta vise od 3-4 sata dnevno...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

UBER zanimljiv vikend sam imao! Došao drugar, doneo neki svemirski fotoaparat, bili na selu, napravili mali milion slika. Kasnije nam se priključile još dve drugarice i drugar, ma milina. Inače nisam znao da fisheye sočivo košta malo više nego i ceo aparat, skupo je basnoslovno.

I tako sad dođem kući i vidim da mi je mačak izgrebao sto, oštrio nokte valjda.

tumblr_ljtwgboS1P1qa31jy.png

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...