Jump to content

pričajte


Recommended Posts

FORMI CAR VEZA!!!11

ot: Prespavao sam ceo dan, ne znam gde je levo, ima da vilenim noćas.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno sa ovim formijem kao dan mrmota :)

a ti daki pravac prva arapska menjačnica, čudo jedno šta sve ima u tako malom lokalu.

mene i dalje nešto kao zeza stomak, ali polako se sređuje stanje. Probao sam neki Krem Kremko :)) kao eurokrem, samo pravi Biljana iz Užica :)) Što je najcrnje, nije tako loš, tj. na nivou je Takovo Eurokrema, realno. A mislim da pola kile košta 100 dinara :)

Link to comment
Share on other sites

Zivote TurskoHavajska serijo :>

dolazi do prestonice, idemo na pivo sa vitjom

@laki

jebem ti formija kad se stalno uvali u ova prekookeanska sranja. :)))

real do pobede!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Rek'o sam joj da sam trazio od google maila kao ip loginova (ne znam ni dal to ima) ima fazon 5 poslednjih logova, a njena dva. i ja kao - ja sam mislio ti jednom to radila a ti svaki dan shta ti ovo znachi? samo cekas da napravim pogresan potez i da me sjebesh da zavrsimo a sad posto nisi nasla shta si htela - sad se hvatas za to shto sam prichao sa bivsom... bila si na mom mejlu vishe nego ja i opet nisi nashla shta si trazila.

i pocela da se izvinjava. kontam da cu da zaglabam kobas uskoro. a boli me kurac vishe, koji put mi se ovo deshava konjina nikad ne nauci, gde je nemke idemo na basket...

ima gmail to formi,i čini mi se da je lista detaljnija od zadnjih 5 logovanja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koje govno od dana. Neispavan sam, glava me otkida, bedno i šugavo vreme, ceo dan sam pisao neki seminarski, sad kao popio par piva da se opustim, al samo sam se izdrkao još više... Odo da probam da spavam.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dan za sve pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hоće da svane ovo sunce pišljivo više? Svaki dan se budim i skačem ka venecijanerima sa nadom da će sunce da grane kroz njih, a dobijam samo zrake boje istrajalih neonki :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zbog cega pravim sebi problem, umesto da kazem have a nice flight, obrisem broj, i nastavim dalje?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A GROUP of hearing-impaired men were recovering today after being stabbed during a night out in Florida when a fellow patron confused their sign language for gang signs.

Alfred Stewart, 31, was at the Ocean's Eleven Lounge in Hallandale Beach to celebrate a friend's birthday with a group of friends, all of whom are deaf, NBC Miami reported.

The group was communicating using sign language, but a woman at the bar thought the group was making gang signs in her direction.

According to police, 45-year-old Barbara Lee became angry and confronted the group, but they motioned for her to leave them alone.

She then left the bar, before returning with two others - including 19-year-old Marco Ibanez.

Mr Ibanez allegedly pulled out a knife and stabbed Mr Stewart, two of his friends and a bouncer, during a confrontation at the club.

Mr Stewart's mother, Brenda Stewart, said her son was not making gang signs.

"Only sign language," she told WSVN. "That's the only way [for] all of them, they do sign language."

"They all were doing hand signs, and it went as if someone thought it was a gang sign," she added.

Mr Lee and Mr Ibanez were both charged with assault with a deadly weapon.

Rur mogu da otvorim samo pomocu proxija. Shta se deshava? o.O

Meni radi normalno odasvud, mada mi reče nidža, koji ide preko telekoma, da mu ne šljaka.

Ja sam sad na beotelu, a radi i preko euneta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...