Jump to content

pričajte


Recommended Posts

24 sata u avionu. propustio let za LA pa morao u SF pa odatle u LA pa onda u nemacku. navijem alarm i ugasim ga.... pro.

stigoh napokon. ko sa marsa

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

24 sata u avionu. propustio let za LA pa morao u SF pa odatle u LA pa onda u nemacku. navijem alarm i ugasim ga.... pro.

stigoh napokon. ko sa marsa

tesko je...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Večeras samo popio jedan hladni ženski šamar poniženja, još ne mogu da se oporavim.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

'de si formiiiiiii. Jel si spreman za jebanje danas? Taman si nam dosao na vreme! :)))

aj samnom leshkic vodim te na jug ja placam kartu :****

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

u nemackoj sam, cekam let za bg, i ne mogu da se nacudim koliko je nemacka jeftina. tj tek sad vidim posle pola godine zivota u cirihu. nemacka sirotinja

Ja mislim da ti je posle Švajcarske svaka zemlja jeftina :)

Na kraju krajeva, pogledaš i "big mac index" i bude ti jasno :)

Link to comment
Share on other sites

tesko je

sojke su sve teže i teže pa ti je teško ? ne seri bre. =)

in other news, evo meni nije teško, meni je super. i ako bi trebalo da mi je teško.

evo baš mislim da ću danas da odem da pojedem jedan big mek obrok sa velikom koka kolom, hvala Lakiju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...