Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde šta se tripujete, šalim se ja malo sa gosn. admin_-om :)

Uostalom ne sumnjam u njegov ukus, sudeći po njegovim postovima sa topica GOLE ŽENE i KLINKE IZ PAKLA ;))

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

a šta je dovla tamo radio ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

neverovatna neverica, pokusacu da opisem, mada je jako tesko preneti sve detalje...

Pre par dana me je drugarica zvala da dodjem kod nje na rodjendan, koji ce inace slaviti kod njene drugarice na gajbi, jer tamo kao ima mnogo vise mesta, plus neki sank il sta vec. Danas mi salje poruku da joj je krivo sto mora da mi kaze da, ipak, ne mogu da dodjem, jer me drugaricina cimerka nikako ne zeli na svojoj gajbi :D the Cimerka je isla samnom u osnovnu, znamo se ceo zivot, a bili smo ok ortaci dok mi pre par dina nije dala handjob. Posle toga je prestala da mi se javlja i da me ignorise iz ne znam kog razloga. Znam da nista lose nisam uradio. Cak smo i pricali sada nesto kratko u domu omladine na disko zoo zurci(tamo gde je nigger vrteo a laki jeo eksere), i kao sve ok, ne pominje se henddzab, kao ponovo smo ortaci. Ona je sada prevazisla neke komplekse i uspesna je riba, gura neku svoju pricu, stalno je na tvu, poznaje brdo bitnih ljudi and shit. Mene zanima: sto je bre tolika zla seljanka? I u cemu je ovde jebena fora? I jel trebam da odem i da je isprozivam ispred neke ekipe: JAO BRE KURVETINO RASPALA ZNAM DA SI SE JEBALA NA TOBOGANU U PARKICU :tf:

inace, bio sa ortacima na pivu u pabu, pa se najeli girosa i na kraju zavrsili u igraoni posle 100 godina

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

sad da ga banujem, pisao bi kalimerovske pm-ove. e moj dj vudu, nikad od tebe čovek...

E sad, nemoj tako, kad znamo da si me uvek banovao reda radi, čisto da ti ban palica ne zarđa. :D

Inače dobro jutro radni narodne! Još samo danas i sutra da se izdrži, pa ima onda da se odvalim za vikend \o/

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

ja moju da pustim da planira odmor, završili bismo na marsu sa opremom za pecanje i po jednom skijom

tako nekako :)

mada i bolje i tako, nego da je neka preambiciozna koja voli sve pod konac da je sve pod njenom kontrolom :)

ovako cu je da popizdim i da sednem dva dana da trazim i rezervisem na kraju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Idi na rodjendan lizru, a u slic stavi obarenu virslu (pipi ili gudi, mlitave su i osciluju) a oljusti sa vrha malo one plastike da izgleda kao vitjgla.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Idi na rodjendan lizru, a u slic stavi obarenu virslu (pipi ili gudi, mlitave su i osciluju) a oljusti sa vrha malo one plastike da izgleda kao vitjgla.

rofl

da viri malo iz farmerice

vratio se sa fizikalne, još malo sušenja ostalo pa onda ponovo na posao, jedva čekam da ponovo cimam koleginice :tf:

a sada wot grajnd, da li ću danas steći pwIII? hmmmmm

Link to comment
Share on other sites

a šta je dovla tamo radio ? :)

ma to mu je neki restoran u kraju, pa se znaju sa gazdom, pa su išli da budu "statisti" :)

i(tamo gde je nigger vrteo a laki jeo eksere),

ahaha, obožavam ove, onako usputne prozivke :)) pa ti što se nisi javio, da i tebi dam poneki!

Juče sam bio u pabu u Kneza Miloša posle dvesta godina, i ona muzika je toliko glasna, kao da sam na nekom koncertu. Bukvalno sam morao da se derem sve vreme. Ne sećam se da je tako bilo kad sam prethodno tu otišao (pre tih 200 godina). A još i puno pritom, pojma nemam zbog čega. Ja se tripujem da uvek u tako ta "poznatija" mesta u gradu dolaze studenti iz unutrašnjosti jer ne znaju gde drugo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...