Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otpadoshe mi ochi od kucanja nekog rada, sad cu digram Dragon Age KEC i bole me zec!

uizvaj polako u igri, nemoj da forsiras smorices se na kraju :)

i da, ne stavljaj dlc iteme, jer si previse jak, igra gubi sa njima na interesantnosti takodje

e da dobro jutro :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^

Imao sam utisak da sam najvetji idiot na planeti kada mi je stigao rachun od 40k posle 5 dana "uzivanja" u CG ali ovaj lik je pobedio. :]

ciro stari boze depresije i hejta mi ti se kunemo \o/

vezbao sam svih ovih godina i mislim da mi fali u rotaciji jos samo da ubacim neke anti depresive da budem kao i ti a bogami nisam jedini u ovoj okolini, <3

Link to comment
Share on other sites

Moram da zamenim sijalicu na faru, i juče sam gledao, i imao sam onu "wtf is this?" facu ... očekivao sam da se lakše menja, ali izgleda da nije baš tako lako. Nadam se da nije teško kao na Renaultu iz onog klipa, ali zasigurno nije ni lako kao na Golfu :)

Link to comment
Share on other sites

mnjah opet trazenje gde ici na letovanje

kako mi je muka od toga, ne ide mi se nigde (realno mogao bih 2 godine da ne idem na letovanje posle tajlanda)... u stvari ide mi se, ali da ne gledam hiljadu hotela hiljadu plaza da je super a da nije skupo, a mogli bi i busom, turska ili grcka ? koji prsten koje mesto... jel ima pesak ... ma idi zeno u tri pm

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mnjah opet trazenje gde ici na letovanje

kako mi je muka od toga, ne ide mi se nigde (realno mogao bih 2 godine da ne idem na letovanje posle tajlanda)... u stvari ide mi se, ali da ne gledam hiljadu hotela hiljadu plaza da je super a da nije skupo, a mogli bi i busom, turska ili grcka ? koji prsten koje mesto... jel ima pesak ... ma idi zeno u tri pm

Au druže al si ti nadrljao! To nije u pm, to je uživanje, u pm je kad zagori ručak :tf:

Link to comment
Share on other sites

Moram da zamenim sijalicu na faru, i juče sam gledao, i imao sam onu "wtf is this?" facu ... očekivao sam da se lakše menja, ali izgleda da nije baš tako lako. Nadam se da nije teško kao na Renaultu iz onog klipa, ali zasigurno nije ni lako kao na Golfu :)

Na Stilu je to nocna mora :fp:

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ciro stari boze depresije i hejta mi ti se kunemo \o/

vezbao sam svih ovih godina i mislim da mi fali u rotaciji jos samo da ubacim neke anti depresive da budem kao i ti a bogami nisam jedini u ovoj okolini, <3

Seroxat i dobar si! [:D] <3

Link to comment
Share on other sites

o ne, dj vudu koristi isti paket kao ja :(

Opet imaš pogrešnu predstavu o meni :( Zapravo koristim MT:S, ali neću zadugo. :tf:

I daj slike žene! :)))

Inače, dan je bio katastrofa smor + posao + nadrndani ljudi po prevozu, a ja sam pola dana proveo gladan.

Bežim u krevet...

Q noć!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...