Jump to content

Tenis 2011


Lucky

Recommended Posts

bas sam se iznervirao. Ovaj kreten se iserava sa onim dubokim loptama, pa one jebene linije, i na kraju ova mrtva publika koja samo sto nije u teren usla.

Federer je tata tenisa, i to je opet pokazao. Neverovatno je kako covek uvek igra najbolje kad najvaznije. Svaka i njemu cast.

Sad je zanimljivo kako ce Novak reagovati, da li ce ga demoralisati ovaj poraz, ili ce ipak nastaviti da igra kao do sada.

AJMO NOLE!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igrao je na jebeni bekhend ceo jebeni mec , iako je video da ovaj jedva promasuje .....

Glupo je sad kenjati , al da je malo izmiksovo sa nekim volejem/ bilo cim , dosao bi barem do 5-og seta , al ne , mora on da igra na bekhend , to mu nije islo prethodnih meceva , nema veze sto mu ovaj ide....

Link to comment
Share on other sites

koliko mrzim francuske cigane

Pleonazam...

da sam bio na tribinama prosuo bi nekom mozak pa pa pa pa pa pa pa pa OLEEEEEE, MRS U KURAC

Ocajni Nole sa nikad boljim Federerom i parira mu odlicno. Servis RF je presudio, tako da uliva nadu za ubuduce. Jebene nove loptice koje su mnogo lakse i pogoduju serverima...

I sudija retard koji opominje prekoracenje na 0:30, jebem ga retardiranog

Link to comment
Share on other sites

Poserem ti se u francuze i federera , al dobro nek dobije nadala , da ovaj uzme prvo mesto barem , ako nista drugo :P

dobije ga kurac... 5 gemova mu dajem navijacki a 10 objektivno... SABICE GA MONSTRUM RAFA!!! nole ce da bude prvi posle wimbldon-a... ne treba mu poklon... sam ce on to :P

samo sam se molio: ne protiv mareja, federera ili tsonge... jbg mnogo ih ne volim...

Federer je tata tenisa, i to je opet pokazao. Neverovatno je kako covek uvek igra najbolje kad najvaznije. Svaka i njemu cast.

sto nije bio tata u australiji? :P

jos uvek se secam kada ga je rafa dobio 3:0 (6:1 6:0 6:3) u finalu RG-a... prepotenta placipicka... ne znam ko je toliko bezocan da ga laze da je bolji od gospodina samprasa :D

sry... ali mrzim to govno BAS BAS... joj koliko ga ne podnosim... samo da ne bude prvi jos tu jednu nedelju... kompleksas pogani...

AAAAAAAAARGH NERDRAGE... seme i pleme... ne podnosim ga ko da ga je agim ceku gotovini napravio :P

jebem ti federera i njegove linije...zasto na jebenom rolan garosu nema hawk eye sistema...a i nole se majmunisao

na sljaci se "kao uvek vidi trag"... pa da se ostane veran tradiciji...

(jesam vec rekao na ovom topicu da mrzim ovog degenerika???) :D

a zasto nema reflektora??? aristokratska oldschool govna... uostalom ako hoce da igraju tenis samo danju, onda neka seku mec kada zadje mrtvo sunce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...