Jump to content

Tenis 2011


Lucky

Recommended Posts

koma dečko ti si veliki kontraš, da li to radiš kako bi privukao pažnju ili šta to već ne znam.

Dobro ajde, voliš Federera ali zar nije realno da navijaš za Đokovića?

Ajde sročiću to na tvoj level, igraju Mančester United i Zvezda ( ili Partizan ne znam za koga navijaš), za koga ćeš navijati?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

od kada su to svi postali vrli poznavaoci teniske igre?

jel se to desava preko noci? ili se uce skole za to?

mene kada su kao klinca pitali sta da mi donesu iz engleske ja sam trazio lendlov autogram... za divno cudo dobio sam ga sa sve slikama napravljenim na terenu... ostala deca su zelela dziajdzo, transformerse i ostala sranja :D

to ne znaci da se razumem u tenis, ali ga volim iz nepoznatog razloga, mnogo pre monike seles :)

Link to comment
Share on other sites

Pristrasan si isto koliko i ja cini mi se :) , samo sto ga ti ne gotivis a ja da.

Ista prica kao sa Mekinroom , iako ne mogu bas njih da uporedjujem , posto je ovaj terao sudije u picku materinu na svakom mecu, a opet ga ljudi vole i legenda je.

Ma nema sta da budem pristrasan, lik ne podnosim zbog gore navedenih stvari, jednostavno nije ono za sta se predstavlja i kako ga ljudi dozivljavaju ali njegovo delo je za respekt. Tu nema polemike, trenutno je GOAT i dok ga neko ne prestigne bar po broju GS ja cu to da tvrdim. Tenis pratim dugo i nije da ga sad ne gotivim zbog Noleta nego jednostavno zbog odsustva prave konkurencije i vrhunskog tenisa moralo se raditi na marketingu i poboljsanju imidza i gde ces bolje nego jos jednog "ugladjenog" Evropljanina (posle Borga), hladnokrvnog. Pominjao je neko gore njegove juniorske dane i njegovo pravo ludilo samo sto se to nije tad zavrsilo nego je to ludilo trajalo do 2002-03 kad je krenula serija dobrih rezultata.

Sto se tice BH jednorucnim se mnogo brze prelazi na slajs i to je Noletu pravilo problem, dok se visoke lopte jako tesko hvataju i zato Nadal top spinom ubija Feda. Gledajte danas finale, bar 80% lopti Nadal salje na BH i tako dobija mec... Inace naj BH ikad - Nalbandian.

Link to comment
Share on other sites

od kada su to svi postali vrli poznavaoci teniske igre?

jel se to desava preko noci? ili se uce skole za to?

Ovo je u zadnje 2 god, ranije je bilo jos gore ali mocni sponzori cine svoje tako da ovi "vikend" gledaoci imaju utisak da je lik stvarno sportsmen.

evo, vidis mendzi. Mi smo "vikend" gledaoci, a on je vec pro. Razume se covek, zna sve, i to...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ste videli gospodina??? novak bi se klanjao onom bloku nakon sto je gadjao coveka u telo... da ne govorim o tome da velikog federera treba ubedjivati da njegova serva moze da zavrsi u autu... :P

rafa bog ti dao zdravlja, srece i snage...

urac za fedju!!!

VAMOS!

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sto je to uvreda, cinjenica je da masa ljudi prati tenis od kad se Nole pojavio i to prate samo neki jaci tur (GS, eventualno MS) ili su to oni kladza-men tipovi sto tenis prate preko teleteksta.

meni i dalje nije jasno zashto tebe federer nervira?

kako moze neko takvog choveka da mrzi... koji ubedljivo najmanje emocija pokazuje na terenu i koji je prosto savrshen primer sportiste shto je neko rekao....

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da ga mrzim, ne mogu da mrzim nekog koga kao tenisera postujem ali poenta je da je daleko do toga da on ne pokazuje emocije na terenu. On je prepun energije koju dok pobedjuje kanalise ali cim pocne da gubi puca. Ranijih godina bio je nepobediv ali od kad ga Nadal pa od skora i Nole delje opet se pojavljuju. Na pocetku karijere dok nije mogao da pronadje ritam je bio gori od Ivanisevica.

edit: mogli ste da provalite u prvom setu na 5:2 za Feda, Rafa trazi MTO da napuderise zuljeve i izbacuje ga iz ritma. Mogao je da saceka da se zavrsi set ali tacno ujkica zna kakav je Fed i nije prvi put da se ovo radi.

Edited by thrillseeker

Link to comment
Share on other sites

Šta? aahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahaahhaahahhahahahahahahahaha

Kakve su ovo gluposti bre? Trebao je Rafa set da izgubi pa onda se napuderiše žuljeve. Ala lupetaš živote dragi, a i Federer da je tolika igračina kakvom ga ti predstavljaš ne bi smeo da ispadne iz ritma zbog toga i da izgubi narednih 7 (SEDAM) gemova za redom.

edit, EVO SADA JE FEDERER TRAŽIO KIŠU I ONA JE IZBACILA NADALA IZ RITMA, ŠTA ĆEMO SAD

decko je potpuno u pravu

bio je to bespomocni pogled u pravcu ujka tonija i tacno se vidi da je to bio takticki potez,a ne zato sto je morao to da ucini

sto naravno ne znaci da je federer zbog toga izgubio,ali jajarski je

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

decko je potpuno u pravu

bio je to bespomocni pogled u pravcu ujka tonija i tacno se vidi da je to bio takticki potez,a ne zato sto je morao to da ucini

sto naravno ne znaci da je federer zbog toga izgubio,ali jajarski je

A i ne radi to prvi put, tako da je sumnja opravdana. Coaching nije nepoznanica Nadalu.

@Neo~ sto si nervozan bre, ne mozes sa tolikom sigurnoscu necije misljenje da negiras.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...