Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slusam juce neki intervju sa glukovskim na radiju, i cujem da je dereta izdala metro 2033. malopre se setim da odem na sajt da vidim ima li da se kupi, kad ono 13 evra :O

na amazonu je 10 dolara -_-

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ok da bude nesto skuplje jer koliko ima ljudi sa ruskog (em ruski pisac) i engleskog govornog podrucja a koliko sa srpskog... manji tiraz, mora biti skuplje... ali uzevsi i to u obzir, skupo je jer se nek opet sigurno dobrano ugradjuje, prosto kod nas tako funkcionise

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja se probudio jutros kad ono tri gole picke oko mene,jedva sam se snasao xexexexe [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

slusam juce neki intervju sa glukovskim na radiju, i cujem da je dereta izdala metro 2033. malopre se setim da odem na sajt da vidim ima li da se kupi, kad ono 13 evra :O

na amazonu je 10 dolara -_-

Sa amazona ces jos pride platiti 8$ postarinu, doduse. I ako je 13e, verovatno je hardcover izdanje. Evo gledam sad na book depository, hardcover je isto 13e, a uskoro izlazi paperback za 7e:

http://www.bookdepository.co.uk/book/9780575086258/Metro-2033

Link to comment
Share on other sites

Sa amazona ces jos pride platiti 8$ postarinu, doduse. I ako je 13e, verovatno je hardcover izdanje. Evo gledam sad na book depository, hardcover je isto 13e, a uskoro izlazi paperback za 7e:

http://www.bookdepository.co.uk/book/9780575086258/Metro-2033

vazi sto se kod nas fantastika radi u tvrdom povezu

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pokusao sam da nadjem normalne/affordable naocare za sunce i failovao. Hocu one obicne Ray Ban wayfarare, al mi trenutno mnogo da dam 15k+. Zna li neko neku jeftiniju varijantu ili eventualno neke sanere koji valjaju tako nesto?

imaš ok cvika u njujorkeru. imaju UV filter, mada ne deluju nešto kvalitetno. cene su od 500 do 1500 dinara.

Link to comment
Share on other sites

kolko ja imam iskustva, te kvalitetne se na kraju isto sjebu ko i ove dzabe i isto tako tripuju percepciju:) tako da pici sa nekim jeftinijim slobodno, ako imaju filjter, sto kaze ivan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bio do prodavnice da, izmedju ostalog, pazarim i humus. Pitam prodavacicu gde im se nalazi humus, i ona odgovara da nemaju. Onako polunaglas kazem "pa gde sad da nadjem...", a prodavacica krene: "Pa ili tu u ovim prodavnicama pored ili dole u onima ispod... stvarno ne znam, Mozda u MESARI imaju"

Rur uticaj je sveprisutan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...