Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebiga, ako si se već upustila u avanturu edukacije današnje dece, moraš da uđeš u neki zen za vreme časa

+1 za kontrolni iznenađenja , samo se spremi za još veći hejt nakon toga :)

pa nije mi ni cilj da me zavole nego da ne ustaju sa mesta i da ćute tokom časa...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

time si pokazala da je uspela da te izvede iz takta. zasto si joj dopustila da trijumfuje?

kapiram da nije lako raditi sa ovom degenerisanom decom, ali ne dozvoljavaj im da shvate da su uspeli da te destabilizuju.

ideja sa kontrolnim je odlicna: iako pogan, sistem "kazni sve kad jedan zajebava" je jako efektivan. u vojsci se to najbolje uci, a lako je primeniti isti sistem kaznjavanja na skolu.

e sad, ako krenu da ti dolaze rage roditelji zbog toga sto im kaznjavas nevino dete, you are on your own :tf:

Link to comment
Share on other sites

Jebo sam jeza u ledja, evo ga peti dan sa temperaturom 39-40, ne pomaze nista od tabletica paracetamol, andol, diklofen, nimulid, ibuprofen a doktorka na infektivnom mi drugi put vec menja antibiotsku terapiju jer ova bakterija ne jebava izgleda antibiotike i sve mi je gore i gore. Jos je pitam danas reko kako da skinem temperaturu a da ne idem uvek u hitnu po injekciju, kaze izdrzi do ponedeljka, pocece ovo da deluje! -.-

Link to comment
Share on other sites

time si pokazala da je uspela da te izvede iz takta. zasto si joj dopustila da trijumfuje?

kapiram da nije lako raditi sa ovom degenerisanom decom, ali ne dozvoljavaj im da shvate da su uspeli da te destabilizuju.

ideja sa kontrolnim je odlicna: iako pogan, sistem "kazni sve kad jedan zajebava" je jako efektivan. u vojsci se to najbolje uci, a lako je primeniti isti sistem kaznjavanja na skolu.

e sad, ako krenu da ti dolaze rage roditelji zbog toga sto im kaznjavas nevino dete, you are on your own :tf:

ma pusti...već su krenuli da dolaze....a čujem da je ova mala svojoj kevi pred razrednom rekla "idi bre u kurac"..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ja znam sta bih ja uradio, ali nisam siguran da je najpametniji savet. saslusao bih svakog od roditelja. razumnim bi objasnio zasto su deca kaznjavana, a nerazumne bih saslusao, i klimao glavom i slagao se sa njima dok ne odu, i onda bih opet nastavio sa istom praksom.

uostalom, zar te rage roditelje ne treba da saslusava razredna ili direktor ili ko god? kako ide ta komandna hijerarhija u skoli uopste?

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ne znate kako izgleda dunja u rl-u, pa joj pričate to o autoritetu itd, al ono, teško je to sprovesti kad izgledaš ko da si iz istog odeljenja sa klincima kojima predaješ :D

hahahhahahhaaa

to me je podsetilo na ortakinju iz osnovne dok je zevala pocepala je usta

jebi ga, razradila mi se vilica pa sam ipak mogao da pričam, a onda sam je opet sjebao kad sam zinuo da zagrizem sendvič. mogu da pričam a ne mogu da jedem, fml

Link to comment
Share on other sites

Jebo sam jeza u ledja, evo ga peti dan sa temperaturom 39-40, ne pomaze nista od tabletica paracetamol, andol, diklofen, nimulid, ibuprofen a doktorka na infektivnom mi drugi put vec menja antibiotsku terapiju jer ova bakterija ne jebava izgleda antibiotike i sve mi je gore i gore. Jos je pitam danas reko kako da skinem temperaturu a da ne idem uvek u hitnu po injekciju, kaze izdrzi do ponedeljka, pocece ovo da deluje! -.-

što se tiče temperature, si probao novalgetol?

:-)

Link to comment
Share on other sites

E deste, evo doshao iz grada...

Jaooo, kolko se iznerviram kad kupujem neshto na trafici, tipa koka kolu, i kazhem 'el mozhe kesa' misletji da mi stavi sok u kesu, a onda na svakoj trafici na kojoj to pitam mi samo onako, gurnu kesu kroz ono prozorche jebeno, nije to sad neshto ne znam ni ja, nego me mnogo nervira, i nikako da uradim to shto uvek nameravam da, kad mi prodavac gurne kesu da mu kazhem "a predomislio sam se, netju nishta..." misim normalno da bi njega boleo kurac, al ja bi imao neverovatnu satisfakciju...eto, poz [:D]

Link to comment
Share on other sites

E deste, evo doshao iz grada...

Jaooo, kolko se iznerviram kad kupujem neshto na trafici, tipa koka kolu, i kazhem 'el mozhe kesa' misletji da mi stavi sok u kesu, a onda na svakoj trafici na kojoj to pitam mi samo onako, gurnu kesu kroz ono prozorche jebeno, nije to sad neshto ne znam ni ja, nego me mnogo nervira, i nikako da uradim to shto uvek nameravam da, kad mi prodavac gurne kesu da mu kazhem "a predomislio sam se, netju nishta..." misim normalno da bi njega boleo kurac, al ja bi imao neverovatnu satisfakciju...eto, poz [:D]

nije on tvoj rob da ti pakuje kesu, iscimaj se sam

Link to comment
Share on other sites

Koja gužva od arene preko gazele do autokomande.

Trebalo mi je čitavih sat vremena fuuuuuuu :c

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gospodar pucanja sebi u kolena facepalm.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ne znate kako izgleda dunja u rl-u, pa joj pričate to o autoritetu itd, al ono, teško je to sprovesti kad izgledaš ko da si iz istog odeljenja sa klincima kojima predaješ :D

pa da....to je i najveći problem :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...