Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel zna neko ustvari neke hipstere uzivo . jel pricjau ili ih mrzi da otvaraju usta

pričaju samo sa drugim hipsterima

Blejim ja u Francuskoj sobarici s'vremena na vreme sa nekom hipster ekipom. Totalno su moderni i ok, ali ima i bolida koji se ponekad prikljuce, mada brzo odu rage.jpg

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Uh, juče me digao pauk. Parkirao se u blatu na nekom zavučenom parkingu, gde se masa automobila parkira, nisam imao pojma da to smatraju zelenom površinom.

Uzeli mi 9k, i još imam 800 kinti da platim zbog nečega, ali mi rekli neki drugari da će mi stići još 5k kazne. Jel ima neko iskustva skoro s paukom? Jel stiže još 5k?

Link to comment
Share on other sites

Uh, juče me digao pauk. Parkirao se u blatu na nekom zavučenom parkingu, gde se masa automobila parkira, nisam imao pojma da to smatraju zelenom površinom.

Uzeli mi 9k, i još imam 800 kinti da platim zbog nečega, ali mi rekli neki drugari da će mi stići još 5k kazne. Jel ima neko iskustva skoro s paukom? Jel stiže još 5k?

Стиже још како :)

Ово што си платио, платио си Паркинг сервису "услугу" одношења аутомобила, а 5000 је казна за непрописно паркирање коју плаћаш пандурима

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

lol, tek sam sad provalio da su preko slike u soshki ispsisan prve dve strofe himna srbije, cirilicom pisano:P

takodje bih se zahvalio jelenu na novoj flashi, ebz toga nismo mogli.

takodje ako u prodavnbici vidite novog lava, znajte da je chika marki uchestvovao u procesu proizvodnje ambalaze, mogao sam da se umesham i u ukus al me mrzelo da idem opet:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Стиже још како :)

Ово што си платио, платио си Паркинг сервису "услугу" одношења аутомобила, а 5000 је казна за непрописно паркирање коју плаћаш пандурима

la rage.

Proto, to te neko prijavio 100% ko tripuje da je to "njegovo" mesto. Obrati pažnju ko se tu parkira, pa ako vidiš da non stop bleji jedan auto, cimaj i ti pauka par puta ::::::::::::::DDDDDDDDDDDDDDDD

Pa ljudi se baš često parkiraju tu. Mislim, uvek ima neko parkiran baš na tom mestu. Nije baš da često nose odatle. Tako da sve više mislim da me je stvarno neko prijavio. Parking je baš zavučen i cimanje je pauku da dodje do tamo. Par ljudi kojima sam ispričao mi je reklo da me je sigurno neko prijavio, i daj imaju procenat od parking servisa. Užas ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...