Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mislio sam da operem kola ali zašlo je sunce, pa ću ujutru da poranim kod lokalaca za to.

A u međuvremenu sam očistio gepek kola, posle jedno 7 meseci, i imao sam par puta one "a TU su mi ove pantalone" šeme :) Naravno o rollupovima i slično da ne pričam :)

e da, jel ima neko kafić ili nekoga ko ima kafić ili kod kuće onu mašinu za espreso kafu? imam par kesa donkafe za espreso aparat a ja nemam aparat, daću na poklon naravno, ne bih da bacim, kapiram da ima neku vrednost a i mož' se popije kafa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Le Pryda je pobedio :))

+ Kori, Sini, Gruja i Leshko drugovi :)

ja Pridi dajem srednju ocenu 3+. Vrteo je sve svoje, tako da ne moze da bude lose, ali falilo mu je jos nekih pola sata jos, i mozda po koja dobra pesmica. Ipak, zadovoljio je. :)

Sa druge strane, ne znam do kad si ostao, ali Kleinenberg je baaaas fino odradio. Dopao mi se vise od Prydza, bar veceras.

Pozdravljam sve drugare koji su bili veceras, i naravno, pesma samo za Gruju "This is Belgrade"!!!!!! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaspao sam sinoć oko 8 rasturio sam se od spavanja, ovo mi je jako trebalo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja Pridi dajem srednju ocenu 3+. Vrteo je sve svoje, tako da ne moze da bude lose, ali falilo mu je jos nekih pola sata jos, i mozda po koja dobra pesmica. Ipak, zadovoljio je. :)

Sa druge strane, ne znam do kad si ostao, ali Kleinenberg je baaaas fino odradio. Dopao mi se vise od Prydza, bar veceras.

Pozdravljam sve drugare koji su bili veceras, i naravno, pesma samo za Gruju "This is Belgrade"!!!!!! :D

ja sam bash zheleo da chujem uzhivo te nove pesme s novog albuma, chovek je neverovatan producent, ne mora ni da bude dobar tehnichar :))

a Sander, pa bre lepo je pocheo, i posle pocheo da zavija i da siluje, i ostao bi ja josh da jedan moj drugar nije izashao na kratko i nisu hteli da ga puste nazad iako ima kartu i onaj chip za stvari kao dokaz da je vetj bio na zhurci i onda sam morao da palim [:D]

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da ustanem u predviđeno vreme, tj. 9h, ponosan sam na sebe :) Ostavio sam kola stoga oko pola deset, nije bilo gužve, u međuvremenu seo da popijem neku kafu napolju u bašti, u kratkim rukavima, sunce i sve, tako da sam srećan što polako dolazi lepše vreme i upućujem pozdrave Ivanku, Peri, Vići i ostalima! :)

A sad još malo pa kod babe na ručak!

Link to comment
Share on other sites

Au koji dogadjaj jutros.

Ostavili ćale i ja kola da se operu i da ne bi blejali tu, seli u kafić pored, uzeli pare iz novčanika za po sok i novčanik mu ostao u kolima s obzirom da znamo vlasnika perionice. Vraćamo se mi u perionicu posle pola sata, ćale uzima novčanik da plati čoveku, nešto mu čudno jer nije novčanik ostao u tom položaju - prc, nema 50e. Ćale ode na sprat, pošto im je gore kao kancelarija, a dole perionica, zovne vlasnika i ispriča mu lepo šta je u pitanju, da mu je nestao novac i to. Vlasnik zovnu tog klinju koji je prao, on kao ne zna, ništa nije dirao unutra, tralala, tu več počinje rasprava, a zatim i pretresanje. Nađu oni njemu pare u gaćama, ej. Zatim sledi najjači šamar koji sam u životu video, pravi onaj bitchslap i pada ovaj klinac, kreće ćale da ga šutira, ovaj vlasnik ga drži i vuče da ga ne prebije na mrtvo ime, opšta panika...

Nimalo prijatna scena. :fp:

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Pa brate, sve, sve, ali ko ostavlja novčanik u perionici!? Već je dovoljan rizik što ostavljaš ključeve od kola osim ako ne sediš tu negde pored, da se malo "ne provozaju" ili prosto odvezu auto (što se isto dešavalo) a kamoli bilo kakvu vrednost tipa telefon/novčanik. A i šta je taj lik mislio, kao da ga neće niko provaliti...

btw, kad smo kod pranja, moram da izrazim nezadovoljstvo pranjem kola dole u perionici kod Atoma u Cara Dušana. Pre sam ih gotivio, ovo sad što su oprali je skroz preko one stvari. Iznutra nisu ništa lepo obrisali, neke fleke su ostale, nisu usisali pepeljaru naravno (iako se ne koristi, ipak ima prašine itd). Jedino spolja nije loše, ali kakva je to onda polovična usluga. I dalje ispada najbolji ovaj na Crvenom krstu, valjda neće i oni da se iskvare.

Link to comment
Share on other sites

zavisi koliki je 'klinac'

i kako ste mu nasli pare u gacama

lolface.png

Pa reče vlasnik da je već ukrao nekome narukvicu, te da su mu je nakon pretresanja našli pogodi gde - u gaćama. Ne znam ni koji ga kurac drži kao radnika, mada mi malo deluje kao ne baš psihofizički čista ista osoba taj klinja. Mislim kažem klinja jer mi tako deluje, sitan je, otkud znam.

Sto ga ti nisi shamarao, tt...

Imam fobiju od udaranja nekoga jer sam se u osnovnoj pobio i polomio liku vilicu, pa je progutao jezik i počeo da se guši i krklja; od tad izbegavam tuče i slična sranja, a i ovaj klinac mi ne deluje baš normalno.

Pa brate, sve, sve, ali ko ostavlja novčanik u perionici!? Već je dovoljan rizik što ostavljaš ključeve od kola osim ako ne sediš tu negde pored, da se malo "ne provozaju" ili prosto odvezu auto (što se isto dešavalo) a kamoli bilo kakvu vrednost tipa telefon/novčanik. A i šta je taj lik mislio, kao da ga neće niko provaliti...

Pa taj vlasnik je ćaletov drug još iz detinjstva i šta znam, baš nikad nije imao problema niti je šta nestalo ili falilo, a i usluga je super. Ovo je prvi put da se tako nešto desilo.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Pa taj vlasnik je ćaletov drug još iz detinjstva i šta znam, baš nikad nije imao problema niti je šta nestalo ili falilo, a i usluga je super. Ovo je prvi put da se tako nešto desilo.

Pa vlasnik je drug, ali nije jedini zaposleni :) I meni je dobar drug vlasnik radnje pa su imali lopova-radnika :) A i ne vidim i dalje razlog da ne poneseš novčanik. Ajde da je neka kabasta stvar pa kao - gde sad da vucaram. Ne opravdavam naravno ovoga što vam je zdipio stvari, ali ne treba ni davati "povoda" za tako nešto, kao na primer da ideš u gužvu u autobusu i držiš novčanik u zadnjem džepu od farmerki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...