Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ladno komarci poceli da se bude...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Gde se nalazi ta kafana? zharko bi zeleo da je posetim u skorije vreme :tf:

Bore Prodanovica 13, mala kućica, jako zagušljivo ali bitno je da je pivo džabalesku :D

troll - ipak sam ugasila fejs, ali moći ću da se vratim kad god zaželim a nadam se da se to uskoro neće dogoditi...

I wanna take you home...

Link to comment
Share on other sites

Imao sada vrlo los trip za ruckom. Pricam sa caletom kako mu je na poslu, gazda kreten samo zaposlava penzose koji se vuku, moj cale se nervira i tako.

Prica on meni: "I tako sine, ako ti sledece godine ne spicis u inostranstvo da studiras, lepo se zaposlis odma, malo steknes iskustvo, pa se vratis u Smederevo da radimo zajedno, ti elektro deo a ja masinski (ono, cale & son .co) i tako pare da zaradimo.". Ma nema veze sta si ti ucio u skoli, mi cemo lepo da programiramo PLC-ove za grejanje, mozda i neke reklame pravis, ozenis se posle sa rumenom seljanchicom i zivimo si zajedno (nemam nista protiv rumenih seljancica!), i ono obezbedili smo se svi od bede... Cold shivers down my spine.

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Koliko gadan osećaj kad ti ortak krene sa curom na koju se ložiš vec pola godine, još pride su svi znali koliko sam zagorio za njom i sad je lagano ortak prca :)

Sad postaviti sebi pitanje:

1.Sta je meni sad uopste kriv ortak, ima vise kesa od mene(cura je sponzorusa mrtva) i boli ga pehnis moze mu se.

2.Da li je on meni uopste ortak jer ono ipak bla bla truc herp derp

3.Sta sad raditi u mrtvom drustvu gde svi znaju da sam se lozio na nju.

Odavno se nisam ovako gadno osecao :)

Link to comment
Share on other sites

stavi hana montana kesu na glavu :tf:

:(

Gde je krenuo? Pa nek se vrati lol!

Ako si se ložio pola godine na nju a ništa nisi preduzeo onda si sam kriv.

Zabavljala se 2 godine sa nekim trecim likom(sto me nije zaustavljalo, gde god sam je sreo startovao sam je bilo je svega sem sprca), raskinula pre 3 sedmice...

Realno, dopiši stavku četiri,

4. Unapredi skil da drugi put ti prcaš a ne neko drugi

ili što bi se reklo, ko umije njemu dvije

Pa mislim da ne treba da unapredjujem nista nisam ja imao problema sa sprcanjem tokom tih pola godine koliko sam se lozio na nju samo sto je citava ova situacija fejl zbog ortaka tj. ne znam kako sad da se postavim prema njemu sad...

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto u mojim ochima da opravda tvog ortaka jeste da se i on, svo to vreme palio na tu ribu. Ako je tako, onda zao mi je ali jebiga - ko prvi njemu devojka.

in other news, radio u stanu ceo dan na iznosenju suta i unosenju plocica...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

haha, pobedila ova Nina (Danica, nije mi jasno odakle to Nina, al' ajde :D) ne Beoviziji. Devojka inace isla sa mnom u gimnaziju, bila ucenik generacije. Mnogo dobar covek, samo je jebe malo ego poslednjih par meseci, ali eto, izgleda da sad ima i zasto da je boli kurac za sve. :)

Pesma je btw sranje, ali bar ce ici neka normalna i pametna osoba, za razliku od prethodne 2 godine.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sad iz SKC-a sa Grudvanja(neki kao mini fest). Slushao sam Connect i MVP. MVP me je odushevio! Skoro nisam slushao nishta bolje, odlichni su muzichari i sabili su nastup. Sutra idem da chujem SARS, isto se nadam dobroj svirci.

Inache, nikako mi ne ide u glavu da je MVP od ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=xeto_8SapKE

postali ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=xMGOvoXBIGY&feature=player_embedded

Ishao sam peshke pa sam usput pojeo finu pljesku preko puta ATŠ-a, tako da sad mogu zadovoljan da zabodem krevet!

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...