Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

isto je devojka ili zena, isti je kontekst. otkud ti znas, mozda je neko s ribom trista godine i tripuju se vanbracno. ili je neko pozurio sa ludim kamenom, pa ce da se svadja i razvodi za tri godine. to su sve relativne stvari.

sad, 'jbj' je do familijarnosti i konteksta, neumesno je da tako komentarises neciju ribu. sa druge strane, ako ste na jebisimater, onda jbj u prenesenom znacenju funkcionise kao kompliment, naravno da nece da je bari da dodje kod njega na gajbu ako je sretne na ulici, to 'jbj' nije potencijal vec 'pozitivna misaona konstatacija' :) u stvari, jbj u toj situaciji uvek predstavlja kompliment, ali je ruzno bontonski i nije respektabilno ponasanje. ma u stvari, sve zavisi od decka/muza i njegovog tripa:)

sto se mene tice, kad se budem ozenio, ako budete pisali 'jbj', ja cu da pisem ALI NE MOZES LOL i to je sve od drame:)

inace, g, cakani ste oboje i mladjahni i nek vam je sasrecom!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo kako neki ljudi ovde imaju duple standarde za zene. Ako je singl ide tretman kurve, jebo bi je, lizo bi je, uf al bi je odro, ili ako nije atraktivna man the harpoons, ne bi je ni stapom, fuj... I onda isti ti likovi krenu da se zgraznjavaju lulz.

Ne kazem da je Mr.Minus u pravu, ali je on po meni perfektan primer random osobe koja dodje na RuR prvi put, posmatra malo konverzacije, i onda se zacudi pa kako ovo.

Problem je u tome sto je u poslednje vreme RuR krenuo u pravcu 4chana, a svi znamo kako se ta prica zavrsava. Bilo bi lepo da svako oseca slobodu da postavi svoje slike i dobije normalne komentare, a ne samo "ugledni clanovi foruma", i da uvek budu normalne diskusije uz to. Bilo bi lepo i da na drugim delovima foruma budu zrelije diskusije, pa da dobijemo vise zenskih clanova, mislim cinjenica da imamo samo Dz kao redovnog zenskog clana je tuzna. Don't even dare say da nema zenskih gejmera/film/muzika fanova.

Prvi korak bi bio uklanjanje one grozote od podforuma Klinke iz koznacega i tih ostalih sranja

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

eh sad i ti, previse si fatalistican i 'matematican'. kad vidis gotivnu milficu na ulici, reci ces ortaku do sebe 'vidi onu, al bi je odvalio od kurca'. okej, mozes da kazes i 'volo bih je' ako je lepse:) ali ako je ortakova keva milf, sigurno mu neces svaki dan pricati kako bi mu odvalio kevu jel tako?

a sto kad si za onu na ulici reko? mislim, to je standardan drustveni model i odbijam da poverujem da ga ti ne praktikujes, u ovim ili u onim stvarima i kontekstima.

naravno da licni medjuljudski odnosi igraju ulogu u komunikaciji.

i naravno da na singl ribe ide takav komentar. naravno da ne bih jebo ribu od ortaka. a dobru singl ribu bi jebo, lizo i odvalio od kurca i bilo bi joj mnogo lepo i nista ruzno se tu ne bi desilo. ili hoces da kazes da "ova gospodjica je atraktivna" nije isto sto i 'odvalio bih je od kurca'? nikakav problem, neka admini preimenuju 'klinke iz kurcapalca' u 'atraktivne mlade dame', a clanovi nek komentarisu sa 'celivao bih joj rumen-vaginu u koitalnom blazenstvu i nacinio bih je mojom crnom kraljicom'.

ako neka osoba nije clan neke zajednice, normalno je da se o njoj slobodnije prica i da se ne uzima u razgovoru kao da 'isto tezi' kao i neko od sagovornika. ja verujem da neki ljudi s rura koji se druze, kazu 'onaj bolid dule', dal misle il ne misle, nije bitno, bitno je to sto da sam tamo, ne bi mi to rekli. ne zato sto su licemerni nego je to jednostavno normalan i logican psiholoski model. fenomen 'nepostojece osobe' postoji svuda i ne bih ga dovodio u pitanje, niti kritikovao. i naravno, ti mozes da imas drugi kodeks funkcionisanja, mozemo i tako da se igramo, al mogu da se kladim da to nije tacno i da ces u sledecih deset postova da se okliznes i da 'nepostojecu osobu' okarakterises isto kao i oni koje kritikujes, pa bila to neka riba, sportista, poznata licnost, pripadnik subkulture itd.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

eh sad i ti, previse si fatalistican i 'matematican'. kad vidis gotivnu milficu na ulici, reci ces ortaku do sebe 'vidi onu, al bi je odvalio od kurca'. okej, mozes da kazes i 'volo bih je' ako je lepse:) ali ako je ortakova keva milf, sigurno mu neces svaki dan pricati kako bi mu odvalio kevu jel tako?

a sto kad si za onu na ulici reko? mislim, to je standardan drustveni model i odbijam da poverujem da ga ti ne praktikujes, u ovim ili u onim stvarima i kontekstima.

naravno da licni medjuljudski odnosi igraju ulogu u komunikaciji.

i naravno da na singl ribe ide takav komentar. naravno da ne bih jebo ribu od ortaka. a dobru singl ribu bi jebo, lizo i odvalio od kurca i bilo bi joj mnogo lepo i nista ruzno se tu ne bi desilo. ili hoces da kazes da "ova gospodjica je atraktivna" nije isto sto i 'odvalio bih je od kurca'? nikakav problem, neka admini preimenuju 'klinke iz kurcapalca' u 'atraktivne mlade dame', a clanovi nek komentarisu sa 'celivao bih joj rumen-vaginu u koitalnom blazenstvu i nacinio bih je mojom crnom kraljicom'.

ako neka osoba nije clan neke zajednice, normalno je da se o njoj slobodnije prica i da se ne uzima u razgovoru kao da 'isto tezi' kao i neko od sagovornika. ja verujem da neki ljudi s rura koji se druze, kazu 'onaj bolid dule', dal misle il ne misle, nije bitno, bitno je to sto da sam tamo, ne bi mi to rekli. ne zato sto su licemerni nego je to jednostavno normalan i logican psiholoski model. fenomen 'nepostojece osobe' postoji svuda i ne bih ga dovodio u pitanje, niti kritikovao. i naravno, ti mozes da imas drugi kodeks funkcionisanja, mozemo i tako da se igramo, al mogu da se kladim da to nije tacno i da ces u sledecih deset postova da se okliznes i da 'nepostojecu osobu' okarakterises isto kao i oni koje kritikujes, pa bila to neka riba, sportista, poznata licnost, pripadnik subkulture itd.

Slazem se sa tobom u potpunosti, ali vidis sad dolazimo do drugacijeg problema, a to je da u ovom slucaju dolazi do podele na forumu na dve grupe, oni koji poznaju G!!! i koji ce dati komentar sa postovanjem, i oni koji ne poznaju G!!! i koji ce dati standard komentar. I jedni i drugi po tvojoj logici imaju pravo na svoj komentar. Meni je samo zasmetalo sto prva grupa koristi duple standarde i proziva drugu grupu za nesto sto je se prihvata kao normalno u ovoj sredini. Druga bi bila prica da je G!!! to postavio na fejsu, gde ce mu samo prijatelji videti i komentarisati. Moj je zakljucak bio da bi mozda trebalo da ucinimo RuR vise druzeljubivim i prijateljskijim, i da te komentare izbacimo. Ne kazem da i ja ne pomislim svasta kad vidim lepu devojku, ali ne vidim potrebu da to napisem na forumu. Nekad se omakne da kazem u rl-u, kad se setam sa ortakom, sto ti kazes. Ali to je vise kao reflex. Pisanje na forumu nije, te stvarno ne vidim razlog zasto bi iko trebalo da zna kako bi neko prezivao neciji klitoris, jebao i drljio. Zar nije dovoljno za svaku lepu devojku reci Uf al je lepa, ili ko sto je Drale reko, Secer itd itd. Al sad idemo u drugu oblast, jer te slike koje se kace ne predstavljaju lepe devojke vec odurne drolje, pa i ne mogu da ih branim od following komentara ciste savesti. Sad sam i ja zbunjen, ali sam siguran da je poenta tu negde.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ja rur prilicno ne shvatam ozbiljno i kad bih okacio ovde sliku sa ribom i kad bi mi neko napisao jbj ili sprco ne bi mi smetalo jer je ovo jednostavno rur,a i moja riba to nece i ne moze da vidi tako da bi hormonski rur talk mogao da cirkulishe u normali internet konekcija...ali sam npr. imao internet fejsbuk scenu gde sam odlepio(iako uvek moje saborce sa rura maksimalno shvatam i podrzavam u svim konanskim borbama protiv vetrenjacha i ostalog smrtnickog zaludnog internet sveta)posto je direktno moja devojka bila zrtva sprco momenta i apsolutno je normalno da ona to ne moze da shvati,narocito jer cak nije bio ni momenat dal sam je ja sprco,vec neko drugi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ejao, koji vam je ne bi bilo ljutnje da ste trolovali i sa umerenom zajebancijom... mada sam kontao da je onaj predrkani fazon isfuran pre 2 godine i da smo sada normalnija sredina te da nema potrebe da se bojim da ce biti nekog prekomernog sranja zbog kojeg bih potezao chakiju :P

tako da opustite se svi, zajebancija je dobrodosla, nismo 4chan, mi smo jebeni rur... Rur to rule them all ! [:D][:D]

263176_10150305843301620_661676619_9754421_6614450_n.jpg

ovakav sam kad sam raspolozen!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a to je da u ovom slucaju dolazi do podele na forumu na dve grupe, oni koji poznaju G!!! i koji ce dati komentar sa postovanjem, i oni koji ne poznaju G!!! i koji ce dati standard komentar

ne, ja kazem da obe grupe treba da daju komentar sa postovanjem jer je samo g-ovo clanstvo pokazatelj da on nije 'nepostojeca osoba'. a za cvece i srca se ja zalazem ceo svoj rur vek, ali mislim da ovo sto ti pricas nema veze sa tim. cesto se osvrces na formu vise nego na sustinu, imho.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...