Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

mislim da je mudro sto se tice dortmunda odigrati G2+..da ne bude neko mrtvo iznenadjenje sa tim mrtvim ajaksom opet..a Dortmund ako pobedi, svakako ce dati 2..jer su generalno ljudi koji uvek igraju da daju gol vise..kvotaje oko 1.8

Salke bi morao da zgazi a i Zenit mi je favorit ako su istinita ova odsustva..

Anderleht i Milan idu u gg kao i uvek ove godine kad igra milan na strani..bedna odbrana a solidan napad..bice golova tu..

i PSG ce danas pokazati dal zna il ne zna..ovi su stvarno totalna beda i svaka ozbiljna ekipa ih mora zgaziti i u gostima..plus sto kijev mora da napadne ako misli bilo sta da uradi..onda lepo Blejz otima. menez protrcava kontru, dodaje ibri i ovaj sa 40 m resava u raslje :)

Link to comment
Share on other sites

Za vikend moze da se proba man utd - qpr x. Junajted bez neresene cele sezone, a kako obicno biva uvek zajebe neki favorit na kvout 1.15. Ko igra online, moze da saceka da krene uzivo na mozzartu, obicno padne kvota na favorita, a x i 2 skoce.

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ALO BRE LJUDI

PA FIKS DANA JE U KLIVLENDU GDE KAVALIRSI IGRAJU BEZ NAJBOLJEG IGRACA,A FILADELFIJA CE DA IH SATRE

TAKODJE,AKO NEKO NADJE,NEK IGRA I OVER POENA NA VAREŽAOA BRATA NA KOJEG CE SVE LOPTE DA IDU U ODSUSTVU IRVINGA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja idem mislju da i taj dinamo mora da da gol, kao i partizan sto je morao, pa zasto ne interu... ne dvoumim se da ce izgubiti, ali mislim da ce izgubiti sa 2,3,4-1

pa cu odigrati GG&3+ na utakmicu PORTO - DINAMO ZAGREB (2.00)

Svi ste skontali koliko ima prevara, dojava i analiza po netu, i ja imam neki sajt koji pratim duze vreme (ne dizem kintu jer sam dijabola i dodajem neke kvote 1.30 da pojacam) gde ljudi solidno

predlazu, pogotovo za ove meceve lige sampiona.. Oni su (ne ja) predlozili

ANDERLEHT - MILAN 2 (2.55)

i ovo oni su ne kazem da bih skinuo teret sa sebe ako padne, odigracu i ja keve mi nevenke :D

Edited by iAN
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...