Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

za vadjenje ukoliko su pali svi tiketi za danas

bahia - nautico 1 (brazil prva liga) 20:00h

kvota u mocartu 1,65 (bila je 1,90 juce)

svi zivi spominji neku saradnju ove dve ekipe, 3 za 3, i po toj saradnji danas dolazi kec

ja sam odigrao i tacan rezultat 1:0 hahe

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Postavicu dva NFLa koja treba ispratiti veceras kod Rusa(BetCity).

New Orleans vs San Francisco bh1(kvota 2.15). New Orleans pronalazi formu, igraju bolje u odbrani od povratka Vilme, napad je poceo odlicno da igra i trcanjem a igraju kuci gde uh je mnogo tesko poraziti( istina ove godine imaju 3-2, ali su izgubili prve dve itakmice kuci kada su bili potreseni promenom trenera zbog.kazne Seanu Peytonu). Sto se tuce San Francisca, imaju najbolju odbranu u ligi, ali napad nije toliko dobar, pkus gostujuci teren, a i ne zna se da li Alex Skith igrati. Na kvotu 1.6 ne buh uplacivao, ali ovo je poklon kvota.

New Giantsi vs Green bay Packersi bh2(kvota 2.3). Eli Manning ne moze da nadje formu, a samim tim ni Giantsi. Packersi imaju veliki motiv da pobede jer ih ta pobeda ostavlja iznad Chicaga i u borbi za drugu poziciju u konferenciji. Packersi imaju pet vezanih pobeda, a Giantsi su u ociglednom padu forme. Verovatno cu i ja ispratiti i poceti ponovo da se kladim, makar na NFL, sa ovim tekmama.

ispraticu ovo :D

i vece su kvote u mocartu 2.25 i 2.45 :o

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...