Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Juce su mi dosli fino oni tipovi, sem mrtvog Randersa kojeg sam imao na tiketu 1X i naravno, samo me to obori, treci dan za redom jedna tekma, jedan gol :( Ali bez ocajavanja, danas ce se lepse sastavljati! U tom duhu, evo nekih mojim misljenja za danasnju, veoma blagu, ponudu:

Terek - Alanija 1 - Zornjak, od 11h, ko stigne i ako zeli da prati od ranog jutra. Grozni je cudo, mnogo vece ekipe od Alanije su padale na ovom terenu, zasto ne bi drugi najgori tim u Ruskoj prvoj ligi (posle Morovije, naravno :D) izgubio i sa 2 gola razlike, sto da ne. 1.5 je kvota

Ahen - Osnabrik 2 - Pricao sam i prosli vikend za Ahen koji se raspada i napustilo ih je brdo igraca zbog toga sto je klub pred bankrotom. Gosti se bore za promociju i ne vidim nista drugo sem pobede gostiju (kvota 2.1). Za manje hrabre tu je dvoznak!

Borusija D. II - Stutgart II 1 - Neki moj osecaj, pre dve godine su igrali jedan prelaz i u oba meca u sezoni je dobio Stutgart. Trenutno, Borusiji treba za opstanak, za 2.5 vredi probati... Mozda neki prelaz?

Buhbach - Ingolstat 04 II 1 - 'Pratim' domaci tim i ono, odusevljavaju me. Kao domacini ne prastaju, pored keca mozete da probate i tim12+ ili neki gg3+, posto sve prsti kada igra BuhBah :D E da, kec je 1.95, sasvim pristojna kvota.

Majnc - Borusija D 2 - Dortmund u formi, sjajnoj, Majnc jeste neugodan domacin, ali mislim da nemaju sta da traze protiv Dortmunda, ponavaljam, Dortmunda u formi.

Viljem II - Herakles golovi - Sta god, GG3+, 4+ ... Holandska liga, jos Herakles u gostima.. Ima da puca sve

Betis - Real 2, GG3+ - Ukoliko zele da nastave brobu za titulu, igraci Reala vise nemaju pravo na kiks, sto znaci da bi trebali da dobiju ovaj mec. Kvota na to nije reprezentativna, moze se probati i u nekim kombinacijama 2-2&3+ ili samo 2-2. Po nekom mom misljenju ovde bi mogao doci i GG3+, zato sto mislim da Betis ima znanja i snage da postigne bar jedan gol, ako ne i vise. Evo upravo gledam, kvota 1.9, sramota :(

Nisam nesto zadovoljan danas, vise cu obratiti paznju na golove, standardno, Ostrvljani GG i jedan 4 para gg3+ sve i svasta. Na main tiket, u najavi, mi idu ovi Nemci 3.liga, Osnabrik. Za ostalo ne znam, videcemo, valjda ce se lepo iskombinovati.

Srecno danas, drugari!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Evo nesto moje sto mislim da ce da dodje.

AEK - Levadiakos 1

Mislim da ce ih AEK dobiti. Nije mnogo bolja ekipa od Levadiakosa, ali su bolje igrali sa jacim protivnicima u ligi (PAOK, Panathinaikos, Olympiakos) tako da ocekujem njihovu pobedu.

Silkeborg - Odense 3+, GG3+

Na utakmicama ovih ekipa cesto dolazi preko 3 gola. A Odense je napadacka ekipa. Silkeborg ce se boriti da ne spadne u opasnu zonu, a Odense bi mogao da se bori za Evropu. Ocekujem da bude otvoren mec sa golovima.

Villareal - Lugo 1

Cini se da je Villareal poceo da igra malo bolje, imali su problema u napadu ali su dali Santanderu 3 gola sad. Mozda je to znak da su poceli da igraju kako treba. Lugo je tipicna ekipa koja je djubre u gostima. Na 7 utakmica u gostima dali su 3 gola, a primili 11.

Villareal ce ih pobediti i mislim da nece primiti ni jedan gol.

Mainz - Dortmund GG(3+)

Mainz je dobio poslednje 4 utakmice kod kuce. Ulaze u mec motivisani i mislim da mogu da daju gol Dortmundu. Dortmundova odbrana je malo uzdrmana, nece igrati Sebastian Khel, a Marcus Reus i Sven Bender su pod znakom pitanja. Ali im zato u napadu ide odlicno, Lewandowski daje golove kao lud :)

To je to od mene. Srecno bilo svima danas, nadam se da cemo opljackati kladze :D

Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju ima okej 'sigurica' u Brazil 2 ligi za veceras

Paranense - Parana 1 1.45 ovima treba za prolaz u prvu ligu dok gostima nista ne treba jer su obezbedili opstanak

ista prica je i sa utakmicom Vitoria - Ceara ali je tu manja kvota malo

Probao bih Herenven 2 fina je kvota,naime Venlo je raspad zivi ove sezone ni Herenvenu ne cvetaju ruze ali su uvek lako dobijali Venlo i mislim da ce i sada 2.20 kvota :)

Lids GG3+ svakako

Probao bih Arsenal 2 naravno jer je Vila krs ove sezone svakako,to je to sto sam izdvojio jer su neke vec pocele nazalost :(

Link to comment
Share on other sites

Oborio me midlzbro za 14,2k, jaaaaaaaaako boli :(

osnabrik 2

sahtjor 1-2+I

dortmund 2

boro 1

vosa 0-2

zvezda pph2

500>14200

fulam mi falio gol za 5.5k, vba, volfsburg, vigan, lids, bastija, sve gg

barem sam u nekom plusu oko 2-3 crvene gde sam stavio sve favorite i zvezdu sa malo vecim ulogom, ali ipak ostaje velika zal :(

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Sutra igraju FC BAKU vs NEFTCHI BAKU, koliko sam citao skoro trener bakua ima 21 godinu, neki klinac koji je posao dobio jer je igrao menadzer od 2004 ?!?!!

Ni ovaj neftchi nije nista specijalno, ali kontam posto se za njih zavrsava evropa liga da ce se okrenuti prvenstvu (gde i ne briljiraju bas)

necu da se pravim da znam azerbejdzanski fudbal, kvota na dvojku je 2,00 u mocartu, ja sam odigrao X-2 sa lepom 5,25 kvotom.

Ako iko uspe da ustane pre 11:20 kada pocinje mec :)

Edited by iAN
Link to comment
Share on other sites

Juce se nije iskoristio Osnabrik zbog nekih mojih retardiranih ispada sa Nemackim cetvrtoligasima (valjda cu se opametiti kad-tad!) tako da za danas mora malo pametnije da se kombinuje. Neka moja vidjenja danasnjih utakmica (a ima ih):

Svonsi - Liverpul GG - Ovde mi je prvi pik bila dvojka, ali posle malo razmisljanja shvatim da ovde dobroj i cvrstoj ekipi Svonsija gostuje Luzerpul. Veliki, mozda i jedini, plus u ovom mecu za Luzerpul je trener Rodzers, koji je prosle sezone veoma uspesno vodio Svonsi. Mislim da ce ovde biti golova, ali po nekom mom misljenju ovde je pre dvojka nego kec.

Atalanta - Djenova GG - Golovi se placaju odlicno ( 1.9 ) koji mislim da ne mogu da izostanu. Djenova je proslo kolo izgubila gradski derbi protiv Sampe, ali pokazala je vrlo dobru igru koju ako ponove u danasnjem mecu, vrlo lako mogu do boda.

Torino - Fiorentina 2, X2 - Fiora u nestvarnoj formi, poprilicno nesvakidasnje za tim koji nas je prethodnih godina toliko puta prodavao kod kuce kada igraju protiv nekih pacera na kvotu 1.5-1.7. Ove sezone su izgleda sazreli, pa da ih ne ureknem. Sto ne bi nastavili niz protiv Torina? Dvojka 2.4, za manje hrabrije tu je dupla sansa 1.33

Tun - Bazel 2 - Gosti u seriji od 6 pobeda u svim takmicenjima. Na prvi pogled dvojka ne bi trebala da izostane, ali treba imati u vidu da su domaci mozda umorni zbog Lige Evrope i treba malo razmisliti da li staviti dvojku na tiket, Kvota je primamljiva, 1.8

Ujpest - Diozdjer GG3+ - Znaju Madjari i da nameste prelaz, imam neki osecaj da ovde dolaze golovi. Vidim i da tradicionalno u ovom dvoboju dolazi ta igra, tako da cu verovatno ovo ispostovati na onom gg3+ tiketu za danas.

Čelzi - Mančester Siti GG - Mislim da ce ovo igrati cela Evropa. Celzi sa novim trenerom Benitezom ( L O L ), a znamo sta znaci novi trener u prvom mecu. Sve ukazuje na pobedu domacina, ali ne i kada vam u goste dolazi Siti. Mislim da su i jedni i drugi sposobni da daju gol, ali ne, kladionice su resile da me odvrate od toga, tek sada vidim, kvota 1.5. Mislim, znam da bi trebalo da dodje, ali je ovo prejadno. Verovatno preskacem ovaj mec.

Fenerbahče - Genčlerbirligi 1 - Iako su igrali Ligu Evrope u cetvrtak (i dobili Marsej pritom izbivsi mi pare iz dzepa), ne verujem da ce propustiti sansu na domacem terenu protiv neugodnog Genclera u cijem sastavu se nalaze dvojica bivsih igraca Jelen Super lige, Raca Petrovic i Dusko Karleusa. Kvota je 1.6 i moze da se izbegne, ako ste pametni, a ako niste (kao ja) stavicete na tiket i moliti se kome god da ne prodaju, po tome poznati, Turci :)

Atletiko Madrid - Sevilja GG - Nema sta ovde da kenjam, pricam ili sta ti ja znam sta, kratko i jednostavno, napadacke ekipe i ne bi trebao da izostane i gg3+ (2.1)

Real Madrid B - Numansija GG3+ - Rekao sam sebi da cu ovo kolo singlirati ovu igru na RMB, posto vec 2 kola za redom ne dolazi, ali me je kvota (1.86) odvratila. Pogledacu da li na nekoj kladionici nude bar 2 pa cu da singliram. Ne moze NE MOZE se desiti 3 kola za redom da domacini ne dodju GG3+, NE DOZVOLJAVAM da verujem u to :)

Ponte Preta - Sao Paulo 1 - Ovde ima neki info, kao, gosti dolaze sa izmenjenim sastavom, nedostaje dosta prvotimaca, kvota je u padu sa 2.4 na recimo sada vec 2.00. Gosti totalno nezainteresovani za ovaj mec, obezbedili su Kopa Libertadores. Izostanci: Paulo Miranda, Rhodolfo, Rafael Toloi, Cortez, Wellington, Denilson, Jadson, Osvaldo, Luis Fabiano e Lucas. Po meni, ovo je jak kec.

Milan - Juventus GG - Njihove medjusobne duele krase golovi, verujem da ce tako biti i veceras. Juve na krilima pobede nad Celzijem i sa prvog mesta moze i do sva tri boda protiv veoma loseg Milana u ovoj sezoni. Mozda bi poraz domacina konacno znaci i oprostaj sa prvim trenerom, koji je vise puta ove sezone izbegavao otkaz. Kvota pristojna, 1.7

Marsej - Lil TIM12+ - Gledao sam mucenike sada protiv Fenera u LE i iskreno namucio sam se, sta su sve promasili to je strasno. U goste im dolazi Lil aka toplo-hladno i vidim mec sa puno golova.

Levante - Barselona tim11+, GG, GG3+ - Nesto od ovoga izaberite, zavisi kako vam se svidi, posto ce domacini iskoristiti guzvu u Levantu i postici Barsi gol. To se desavalo redovno na prethodnim utakmicama u predgradju Madrida, zasto ne bi i na ovoj, pogotovo sto je Real juce kiksnuo protiv Betisa, zasto ne bi Barsa prodala danas i poobarala 3.2miliona ljudi koji ce dodati ovu tekmu na svoj tiket. Pritom, Levante igra odlicno ove sezone.

Braga - Porto 2 - Tekma za vadjenje, ukoliko popadate sve do tada. Braga nesto kao Lil, verovatno nemaju snage da izdrze tempo sreda-subota, dok je Porto odmarao protiv Dinama i pritom dobio 3-0. Kvota je 2.00, sto da je iskuliramo?

Za razliku od juce, danas ima dosta utakmica koje su igrive. Opet ja po starom, samo je na nama da dobro iskombinujemo. Meni je ova Ponte Preta fiks dana i mislim da bi morala da se iskoristi.

Srecno danas, drugari.

Link to comment
Share on other sites

Sutra igraju FC BAKU vs NEFTCHI BAKU, koliko sam citao skoro trener bakua ima 21 godinu, neki klinac koji je posao dobio jer je igrao menadzer od 2004 ?!?!!

Ni ovaj neftchi nije nista specijalno, ali kontam posto se za njih zavrsava evropa liga da ce se okrenuti prvenstvu (gde i ne briljiraju bas)

necu da se pravim da znam azerbejdzanski fudbal, kvota na dvojku je 2,00 u mocartu, ja sam odigrao X-2 sa lepom 5,25 kvotom.

Ako iko uspe da ustane pre 11:20 kada pocinje mec :)

trener Bakua je Bozidar Bandovic

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...