Jump to content

Duke Nukem ForNever


Thunderstorm

Recommended Posts

Igrah danas, i tacno je ovo sto sam rekao 25. maja polize mi Duke jaja

Simpatichna je, ides pucash i slushash Duke-a kako kenja ponekad smeshne stvari

Tipichna I Love America igra, sa sve onim degenerichnim rock-om i sisatim pichkama

Zanimljiva mi je samo zato sto sam igrao original :D

Taj neki fazon i utisak sam i ja stekao iz demoa, mada ću morati da čekiram celu igru kako treba, a ne očukejem više od gore navedenog.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ima finih fora recimo kad te smanje pa kad vozis RC igrachku, i tako te mini-igre fazoni, cisto da se razbije monotonija

Onda dizhesh tegove u teretani i kao permanentno ti se podzihe ego sto je u stvari health

pa se pogledash u ogledalu, Duke kazhe nesto zanimljivo i kao + na ego

Ipak najjachi mi je momenat kada ti kao klinac trazi da mu dash autogram, odnosno da mu se potpishesh na knjigu. Ja sam, kao verujem i svi zivi koji su igrali, nacrtao klincu jedan veliki kurac na prvoj stranici :tf:

Link to comment
Share on other sites

Unreal 3.

Loading time je izgleda problem do kreka, kažu da je sa Skidrowom drastično kraći. Isto važi i za Ego bonuse koji se gube kad se izađe iz igre, na šta se neko žalio ovde ili na nekoj drugoj temi.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Hm, meni se Ego bonusi gube (odnosno, vidi se na chapter selection ekranu da ih ne pamti, mada nisam obraćao pažnju tokom same igre), ali mi loading nivoa ne deluje sporo (max 10 sekundi rekao bih).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Unreal 3.

Loading time je izgleda problem do kreka, kažu da je sa Skidrowom drastično kraći. Isto važi i za Ego bonuse koji se gube kad se izađe iz igre, na šta se neko žalio ovde ili na nekoj drugoj temi.

Imam Razor, biće da je do toga jer su mi load time skoro po minut.

Link to comment
Share on other sites

ja imam razora, sljaka bez problema.

za zaboravljanje ego-a nisam proverio, al sad cu uci u igru drugi put pa cu znati :)

inace foru sa tegovima sam sasvim slucajno provalio, i nasmejao sam se kao nikad u zivotu [:D]

za sad deluje pristojno, monotono ali pristojno.

nadam se da nece pokvariti utisak.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Baš, monotono i zastarelo i onda naletiš na nešto (Kristijan Bejl rant :) i kez od uveta do uveta.

Inače, grafija je baš šajt & šajze, kad se setim da je ovo isti engine kao i za Bulletstorm koji izuva kako dobro izgleda (većim delom).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam odigrao do sada prva 3 nivoa i igra mi je extra sa sve klasicnim maco forama, psovanjem i nimalo politicke korektnosti [:D]. Meni deluje kao Serious Sam meets stand up comedy =P.

Najzad neka igra koja je zabavna, a ne pokushava da ima NAJREALNIJE SENKE I GRAVITACIJU IKADA = nimalo zabave jer su na taj deo igre zaboravili tokom razvijanja =).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...