Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najeo sam se juče pasulja i prdeo kao car, a vala i danas ću!

video Chabketa al' mu se nisam javio jer je bio sa ortacima a i ja sam zurio

gistro, svi znamo da mu se nisi javio jer je čoban :D

Link to comment
Share on other sites

Eh ova kiša :(

plus, Jafa košta 95 dinara, nisu normalni ... sve alternative su oko 60, pa čak je i Milka sad jeftinija na oko 85.

edit: milka jafa ofc.

Meni je nekako ova domacinska jafa bolja od te milkine (naravno ne uracunavam onu skroz od cokolade) :D

:v

Link to comment
Share on other sites

probudio se u pola 9 uzeo da gledam film na tvu i kao aj jos sat-dva bih mogao, i zaginem do 5 :o

inace, jel postoji neko upuceniji ovde koji bi mi odgovorio da li je moguce da zbog strajka ne bude prijemnog ove godine i da se upis na fakultete vrsi na osnovu bodova iz srednje samo...neki profesori kazu da je to glupost a neki su u fazonu da je jako moguce..

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

prijemnog nije bilo zbog bombardovanja, al štrajk prosvetara ipak nije u tom rangu :)

vlado, ne daj hejterima da te obeshrabre. uvek možeš da se prebaciš na vetš, eno i kreki je tamo prešao sa DIF-a

Link to comment
Share on other sites

misliš panglu.

ne mislim, aj' bezi

@ivan

to sam i ja rekao, nekoliko meseci potpune obustave rada nije ni blizu mesec ili dva dana skracenog radnog vremena, ali opet se javi neko sa pricom "MA STA TI JE VIDECES STO POSTO GLEDAJ STA RADE HERP"

kakvo prebacivanje :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ma ni meni se ne dopada ta milka jafa, nego je fora u tome što je uvek bila skuplja od crvenkine, koja je sad skupa bezrazložno puno.

Evo malopre sam video u Veru njihovu Jafu, košta 54 dinara. U odnosu na 96 za Jaffa Jaffu, dosta je velika razlika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...