Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i ja se spremam na tu muku, mislim da cu morati da odvojim ceo vikend za to, al' volim kad je sve uredno :) najveca muka mi je kad treba muziku da sredjujem, sa hiljadu foldera, zanrova, itd...na kraju sam sve sveo na dva foldera: REJV i NE-REJV :D

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaha :))

@ kruko - realno, budućnost je u brzom netu i skladištenju na nekom serveru ili pak u nekakvim hardovima koji su mali a ogromnih kapaciteta, pa ih onda nosiš sa sobom i umećeš u računare i sa njih radiš. Ne samo da imam ove "inception backupe" što bi rekao Nobody, već i na lapu opet neka "odvojena priča". Zato sam onomad i pitao da li postoji neki "cloud" ili bilo kakav bolje sinhronizovani alat za puštanje muzike, makar nju da uvek imam svugde.

Link to comment
Share on other sites

i ja se spremam na tu muku, mislim da cu morati da odvojim ceo vikend za to, al' volim kad je sve uredno :) najveca muka mi je kad treba muziku da sredjujem, sa hiljadu foldera, zanrova, itd...na kraju sam sve sveo na dva foldera: REJV i NE-REJV :D

ahhaha to je to, uradio sam sličnu stvar skoro, samo umesto foldera su dve particije : ))

[roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pokrio onom kesa folijom i zabo u spajz, kapiram neka izmedju varijanta kao nije ni toplo ni hladno.

Skinuo sam neki recept sa neta, kao standardni (naravno napisali su NAJBOLJE TESTO ZA PICU IKADA) brasno, kvasac, so, voda, maslinovo ulje. Pravim mad dobru picu koja nikada ne bude dobra zbog testa onog kupovnog, sad cemo videti na sta ce ovo ispasti :D

Link to comment
Share on other sites

Verujem da je tako. Ja sam par puta kupovao to testo, i uvek kad ga ispecem bude ocajno (opet, mozda ja to ne umem dobro da ispecem).

Sva sreca pa mi je baba radila u italiji dobrih 10 godina kao kuvarica u jednom restoranu, i zna da sprema sva ta njihova nacionalna jela, pa mi ona uvek zamesi testo :D

:v

Link to comment
Share on other sites

ustao jutros, napravio sebi mnogo dobar nes (ne znam po cemu je bio dobar, ali odlicno mi je legao :D ), leskario u krevetu i gledao Noleta, i jos covek prebio ovog Mareja bez problema.

E sad, posto je smrdljiva nedelja, da mi ne bi propao dan i napravila se ona varijabla sto mi je peja "nacrtao", moram nesto da se organizujem da radim. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

BLIND??? Iti is ch1zra, not chizra!!!

Here is a hint : ch1zra!!

Lol ja sam na milimetarskom papiru 1996 crtao sinusoidu i objsanjavao caletu, kako kad je streht stano je na sqrt(2) sa malim oscilacijama, a kad je na bendzosima i jos necem sto je radio osciluje po celoj sinusoidi :)

:)

sise flooderske.

moracu da doradim anti-flood :tf:

inace, napravih upravo ovo u djavolu, i sad cu da otpadam ostatak dana \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda mi jedna faza u kuci dumre na neko vreme... tt i to ne umre skroz nego opadne samo, ali dovoljno da komp+ruter nemaju napajanje.

U distribuciji me pitali da li je dolazio majstor. Bravo, treba mi majstor da mi kaze sta nije u redu. Slepci.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Po Durexovom istraživanju, u Srbiji se godišnje potroši 1,42 kondoma po glavi stanovnika.

http://www.srbijanet...-od-suseda.html

Ovo je neka ne toliko nova vest, čitah je svojevremeno. Ne znam, imam utisak da ta istraživanja, kada obrađuju jednu takvu temu kao što su seksualni odnosi, ne mogu baš da budu najprecizniji mogući, ko zna šta tu ljudi odgovaraju, kako i zbog čega.

U distribuciji me pitali da li je dolazio majstor. Bravo, treba mi majstor da mi kaze sta nije u redu. Slepci.

Kod nas stvarno ne daj Bože da ti ne radi nešto od takvih stvari za koje moraš da cimaš infostan, toplane, distribuciju, telekom ... odma' jedno par nedelja smaranja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...