Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo su mi javili da su upucali jednu devojku kod koje ponekad kupim nešto u trafici... 2 metka u glavi, jedan je samo okrznuo a drugi joj se zaglavio negde između oka i nosa. Sad je u urgentnom i bori se za život.

I sve to

ZA PIŠLJIVIH 4000 DINARA i MOBILNI TELEFON!

Kuda ide ovaj svet... [V]

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

to je bas brutalno , ja sam na hirurgiji lezo pored ovog lika sto je dobio metak kroz vilicu zbog 2k evra iz poste :c

on je ljudina,bas dobar posten i skroman covek

Edited by cela.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Nisam se lepo izrazio gore. Nema 2 metka u glavi, već samo jedan. Ovaj prvi je okrznuo samo. Inače saznah da su to vrlo verovatno neki narkomani čim su za ove pare to uradili, pritom pucali su u nju samo zato što su zaboravili da stave fantomke :/ Devojka im je dala pare odmah, ali mentol je mentol.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

u jbt [:D]

bravo chizra masjtore!

BLIND??? Iti is ch1zra, not chizra!!!

bravo čizro, bravo!

Here is a hint : ch1zra!!

Lol ja sam na milimetarskom papiru 1996 crtao sinusoidu i objsanjavao caletu, kako kad je streht stano je na sqrt(2) sa malim oscilacijama, a kad je na bendzosima i jos necem sto je radio osciluje po celoj sinusoidi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

BLIND??? Iti is ch1zra, not chizra!!!

Nije te bilo dugo, nemaš prava da smaraš ljude za to, dok se ponovo ne naviknu za tebe.

Plus, ne mogu da verujem da i dalje smaraš ljude za to :)

Resio sam danas da sredim komp, sortiranje po folderima, defragmentacija, cc cleaner etc etc etc.

Ja sve nešto odlažem dok ne nabacim neki SSD pa kao sve da to sredim, što naravno neće biti lako. Imam na hardovima bekape prethodnih hardova sa prethodnih računara, i to je sad sve nešto duplirano, neki folderi zaključani, strašno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...